Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4 Prechod na navigáciu Hlavné menu 5 Prechod na navigáciu Hlavné menu 6 Prechod na navigáciu vodorovná

Volejbalový oddiel

VOLEJBALOVÝ ODDIEL
Nitrianske Pravno


 

Zo života neregistrovaného volejbalového klubu

Za posledné odtrénované obdobie nebola naša členská základňa schopná žiadnej účasti na turnajoch, ako tomu bolo po minule roky pre zaneprázdnenosť plynúcu z rodinných povinností.

Tento rok sme museli vypustiť aj veľmi preferovaný a obľúbený Štefanský turnaj. Organizátorom turnaja skomplikovala situáciu rekonštrukcia miestnej telocvične v areáli Spojenej školy v Nitrianskom Pravne. Pevne veríme, že nasledovný rok budú podmienky priaznivejšie na realizáciu tohto turnaja.

Preto touto cestou pozývame nielen volejbalových nadšencov, ale aj tých, ktorí by radi týmto športom zlepšili svoju kondíciu. Tréningy sú nasledovne: október – apríl - v telocvični v Spojenej škole v Nitrianskom Pravne a v ostatnom čase využívame multifunkčné ihrisko pri MTJ Nitrianske Pravno v čase od 17:30 hod. do 19:00 hod.

Tešíme sa na Vašu účasť.

Mgr.Roman Mik

Ilustr.obrazok - volejbal


 


Predpoveď počasia

dnes je: 15.9.2019

meniny má: Jolana

podrobný kalendár

Za obsah zodpovedá
Obec Nitrianske Pravno

webygroup
ÚvodÚvodná stránka