Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4 Prechod na navigáciu Hlavné menu 5 Prechod na navigáciu Hlavné menu 6 Prechod na navigáciu vodorovná

Tenisový oddiel

Logo - lyžiarsky oddiel Nitr.Pravno

TENISOVÝ ODDIEL MTJ
Nitrianske Pravno

 Základy správania a povinnosti hráčov       Cenník 2019


 

Začiatok sezóny – Tenisový oddiel

Tenisovú sezónu sme odštartovali ako inak brigádou na tenisových kurtoch. Účasť na tejto brigade je pre každého člena takou “psou” povinnosťou, aby sme čo v najkratšom čase pripravili dvorce na novú sezónu. Na úpravu povrchu kurtov je potrebný vibračný valec, ktorý nám každoročne zapožičiava pán Janko Domanik a touto cestou mu ĎAKUJEME.

Počas roka máme naplánovaných päť turnajov: dva detské, zmiešané štvorhry, mužský dvojhrový a mužský štvorhrový turnaj.

Ako prvý turnaj sme v máji usporiadali mužské štvorhry. Hralo sa systémom každý s každým, kde si šesť dvojíc medzi sebou zmerali svoje sily. Po napínavých zápasoch sa na treťom mieste umiestnila dvojica Vrábel, Baráth, na druhom mieste Grom, Ličko M. a konečnými víťazmi sa stala dvojica Vnučko, Ličko B. – gratulujeme!

V mesiaci jún plánujeme usporadať detský turnaj, kde počítame s účasťou okolo dvadsať detí, ktoré budú rozdelené do troch skupín podľa výkonnosti. V mesiaci september máme naplánovaný ešte jeden detský turnaj, aby si vedeli deti porovnať, ako sa počas sezóny zlepšili.

Tento rok pokračuje aj Hornonitrianska amatérska tenisová liga, kde našu obec reprezentujú tri mužstvá. Všetky tri hrajú kvalitnú I. ligu, kde hlavným cieľom je ako každý rok nevypadnúť!

Počas prázdnin v mesiaci august od 6.8.2018 do 30.8.2018 sa po úspechu z minulého roka bude konať 2.ročník letného tenisového kurzu pre deti, ktoré navštevujú ZŠ v Nitrianskom Pravne. Za podporu týmto chceme poďakovať obecnému zastupiteľstvu. Bližšie na info@nitrianskepravno.sk.

Veľké prianie tenisového oddielu je, aby si počas roka našlo cestu na tenisové kurty čo najviac ľudí, ale najmä rodiny s deťmi. Tenis je krásny inteligentný šport pre všetky vekové kategórie.

Športu zdar !!!

 

Tenisový oddiel MTJ Nitrianske Pravno

Tenisový oddiel MTJ Nitrianske Pravno


 


Predpoveď počasia

dnes je: 20.9.2019

meniny má: Ľuboslav, Ľuboslava

podrobný kalendár

Za obsah zodpovedá
Obec Nitrianske Pravno

webygroup
ÚvodÚvodná stránka