Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4 Prechod na navigáciu Hlavné menu 5 Prechod na navigáciu Hlavné menu 6 Prechod na navigáciu vodorovná

Tenisový oddiel

Logo - lyžiarsky oddiel Nitr.Pravno

TENISOVÝ ODDIEL MTJ
Nitrianske Pravno

 Základy správania a povinnosti hráčov       Cenník 2019


 

Tenisová sezóna 2018

Hlavnou náplňou činnosti Tenisového oddielu pri MTJ sú organizácia turnajov, o ktorej Vás počas sezóny pravidelne informujeme, tenisový kurz pre deti a účasť troch našich družstiev v Hornonitrianskej amatérskej tenisovej lige (HATL).

HATL je dlhodobá amatérska súťaž družstiev z celého nášho okresu, ktorej sa zúčastnilo tento súťažný ročník 35 družstiev. Už keď sa v roku 1990 táto liga rozbiehala, bola na Slovensku unikátnym projektom. A tak to zostalo dodnes. V tejto forme nie je žiadna podobná súťaž na celom Slovensku. Naše družstvá sa pravidelne zúčastňujú od roku 2002.

Liga je rozdelená do troch výkonnostných kategórii. Extraliga má jedenásť účastníkov, 1. liga dvanásť a 2. liga tiež dvanásť. Všetky naše družstvá hrajú spolu v 1. lige. Pri jednokolovom systéme odohral každý tím jedenásť zápasov. To znamená, že každý mesiac odohráme 2-3 zápasy. Niektoré na domácich dvorcoch a niekedy musíme za súpermi cestovať do Handlovej, Prievidze, Novák, alebo Lazian. V každom súťažnom zápase sa odohrajú dve dvojhry a jedna štvorhra.

Umiestnenie našich družstiev si môžete pozrieť v tabuľke priloženej k tomuto článku. S umiestnením je v našom oddiely spokojnosť, nakoľko všetky tri naše tímy sa bezpečne zachránili a o rok si budeme znovu môcť zopakovať vzájomné derby súboje medzi sebou, ktoré boli pre nás tento rok vyvrcholením celej ligy.

Cieľom pre budúci ročník je opäť udržanie sa v 1. lige, pretože ako vidieť z dosiahnutých výsledkov, tak táto nám sedí najviac.

 

Zloženie družstiev MTJ Nitrianske Pravno:

„A“ : Pavel Kubíček, Marek Oller, Štefan Vnučko, Branislav Buocik

„B“ : Zdenko Spál, Miroslav Spál, Martin Mečiar, Jozef Hanzlík, Vladimír Pastorek, Miroslav Vrábel

„C“ : Branislav Ličko, Martin Ličko, Stanislav Kračmer, Marián Grom, Marek Baráth, Marián Bielický

 

Pavel Kubíček
Tenisový oddiel

Ilustračné foto. Zdroj: Pixabay.com


 


Predpoveď počasia

dnes je: 19.9.2019

meniny má: Konštantín

podrobný kalendár

Za obsah zodpovedá
Obec Nitrianske Pravno

webygroup
ÚvodÚvodná stránka