Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4 Prechod na navigáciu Hlavné menu 5 Prechod na navigáciu Hlavné menu 6 Prechod na navigáciu vodorovná

OZ Hornonitrie

LogoObčianske združenie Hornonitrie

Komunitné centrum
Námestie SNP 360/18
972 13 Nitrianske Pravno

hornonitrie@hornonitrie.sk
(+421) 046/5447 102
www.hornonitrie.sk
Viac info o združení


 

Ponuka pre záujemcu o absolventskú prax

Občianske združenie Hornonitrie so sídlom Námestie SNP 360/18, Nitrianske Pravno hľadá absolventa strednej alebo vysokej školy do 26 rokov na výpomoc do kancelárie komunitného centra.

Prax v administratíve môže  vykonávať absolvent vedený v evidencii uchádzačov o zamestnanie najmenej jeden mesiac, ktorý uzatvoril s úradom dohodu o absolventskej praxi.  Trvanie absolventskej praxe je maximálne 6 mesiacov, a to 20 hodín týždenne. Výška príspevku na vykonávanie absolventskej praxe je vo výške 65 % sumy životného minima – 133,29 eur poskytovaného jednej plnoletej fyzickej osobe podľa zákona č. 601/2003 Z.z. o životnom minime a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov na úhradu jeho nevyhnutných osobných výdavkov spojených s vykonávaním absolventskej praxe.

Cieľom absolventskej praxe nie je nahradiť plat, ale poskytnúť skúsenosti a prax v obore. To znamená, že po jej ukončení si absolvent do životopisu môže zapísať relevantnú pracovnú skúsenosť a na pracovných pohovoroch získa náskok v porovnaní s ľuďmi bez praxe. 

Vaše žiadosti o vykonanie absolventskej praxe spolu so životopisom posielajte na adresu info@hornonitrie.sk alebo doručte osobne do kancelárie OZ Hornonitrie, Nám. SNP 360/18, Nitrianske Pravno.

Kancelária OZ Hornonitrie,
komunitné centrum

Ilustračná foto. Zdroj: Pixabay.com


 


Predpoveď počasia

dnes je: 15.9.2019

meniny má: Jolana

podrobný kalendár

Za obsah zodpovedá
Obec Nitrianske Pravno

webygroup
ÚvodÚvodná stránka