Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4 Prechod na navigáciu Hlavné menu 5 Prechod na navigáciu Hlavné menu 6 Prechod na navigáciu vodorovná

Výzva pre občanovVytlačiť
 

V súvislosti s budovaním kanalizácie prichádza mnoho otázok a podnetov zo strany občanov. Nie všetky individuálne postrehy sa dostanú k obecnému zastupiteľstvu, do stavebnej komisie alebo k vykonávateľom diela. Preto Vás prosíme o pomoc pri kontrole výkonu a postupu prác na budovaní kanalizácie. V podateľni obecného úradu bude každá Vaša žiadosť, podnet, postreh a kritika písomne zaznamenaná: dátum a miesto, kde ste zaznamenali problém, čo konkrétne sa tam nachádza, kritický priestor, prípadne foto z uvedeného miesta – všetky takéto podnety sú pre nás potrebné.

Nám všetkým – občanom – by malo záležať na tom, ako naše bezprostredné okolie vyzerá, vidíme, čo sa deje na ulici a verejnom priestranstve, aké nedostatky sa počas výstavby vyskytli. Tým, že o nich dáme vedieť, pomôžeme samospráve v konštruktívnom riešení situácie.

Všetky podnety od občanov budú prerokované s kompetentnými osobami na kontrolných dňoch, ktoré sa konajú na obecnom úrade každý mesiac.

 

Ďakujeme za pomoc a spoluprácu.

 

Pavel Biely
predseda stavebnej komisie pri OcÚ NP

 

 

 

 

 

Kanalizačný poklop - ilustr.foto


 
 


Predpoveď počasia

dnes je: 21.7.2019

meniny má: Daniel

podrobný kalendár

Za obsah zodpovedá
Obec Nitrianske Pravno

webygroup
ÚvodÚvodná stránka