Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4 Prechod na navigáciu Hlavné menu 5 Prechod na navigáciu Hlavné menu 6 Prechod na navigáciu vodorovná

Privítali sme nových občanov Nitrianskeho Pravna (23.11.2018)Vytlačiť
 

V piatok 23.novembra 2018 sme v Obradnej miestnosti  Obecného úradu Nitrianske Pravno privítali malých občanov našej obce.

Po príhovore starosta obce Ing. Jozef Balčirák poprial novonarodeným dievčatkám a chlapcom okrem šťastia a zdravia aj nádherné detstvo, rodičom poprial veľa trpezlivosti a lásky, ktorej pri výchove detí nikdy nie je dosť a zaželal im, aby ich deti boli pre nich v budúcnosti vždy len oporou. Po príhovore  sa rodičia detí podpísali do pamätnej knihy obce a prevzali si finančný príspevok , kvetinku a prvú detskú knižku.

Každé prichádzajúce dieťa je novým ohnivkom na reťazi života. Ním prekonávame svoju konečnosť, v ňom nachádzame zmysel a pokračovanie našej vlastnej cesty.

Predovšetkým prvé dieťa dramaticky mení život oboch rodičov. Odteraz žijete dva životy. Život vášho dieťaťa a až potom svoj vlastný. 

 

Uvítania sa zúčastnili:

Lukáš Babitz, Tomáš Baláž, Liliana Anna Balážová, Martin Balog, Dajana Danišová,

Richard Fábry, Karin Habšudová, Nela Kamanová, Amélia Mladá,

Michal Jamrich, Hana Kotianová, Paulína Krebesová, Tomáš Ličko, Elena Maječíková,

Andreas Papoutsidis, Alex Pupák, Marek Rajčo, Michal Toman.

 

Daša Dobrovičová

Uvítanie detí 1

Uvítanie detí 2


 
 


Predpoveď počasia

dnes je: 26.6.2019

meniny má: Adriána

Za obsah zodpovedá
Obec Nitrianske Pravno

webygroup
ÚvodÚvodná stránka