Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4 Prechod na navigáciu Hlavné menu 5 Prechod na navigáciu Hlavné menu 6 Prechod na navigáciu vodorovná

Privítali sme nových občanov Nitrianskeho PravnaVytlačiť
 

Narodenie dieťatka je v každej rodine slávnostnou udalosťou, všetci sa úprimne tešia na jeho príchod.

V piatok 8.mája 2018 sa v Obradnej miestnosti obecného úradu konalo slávnostné uvítanie detí do života, aby sme aj my vyjadrili svoje potešenie nad touto skutočnosťou a oslávili zrodenie nového života v našej obci.

Na pozvanie starostu obce Ing. Jozefa Balčiráka, sa na slávnosti zúčastnili rodičia so svojimi detičkami, ktoré sa narodili v roku 2017/2018 a majú trvalý pobyt v obci:

Pavlína Dírerová, Adam Marek Baláž, Igor Masaryk, Sofia Fabíková, Paulína Štálniková, Patrik Šujan, Lukáš Novák, Adrián Michael Campbell, Filip Tkáč, Nikolas Kučera, Radovan Čavojský, Sára Michalíková, Izabela Kráľovičová.

Rodičov detí v úvode privítala matrikárka obce Daša Dobrovičová a slávnostný príhovor predniesol starosta obce Ing. Jozef Balčirák, ktorý vyzdvihol úlohu rodičov pri výchove svojich detí a najmä, aby deti v nich videli vzor lásky, porozumenia a zodpovednosti.

Rodičia sa potom podpísali do pamätnej knihy  a prevzali si z rúk starostu obce kvetinu, pamätný list, knihu a darčekovú poukážku v hodnote 100 Eur.

Pri slávnostnom prípitku starosta obce poprial rodičom veľa zdravia, šťastia a trpezlivosti pri výchove detí a vyslovil presvedčenie, že z nich vyrastú ľudia na ktorých budú nielen rodičia, ale celá naša obec hrdá a že sa stanú jej neoddeliteľnou súčasťou.

Daša Dobrovičová

Uvítanie detí


 
 


Predpoveď počasia

dnes je: 20.5.2019

meniny má: Bernard

Za obsah zodpovedá
Obec Nitrianske Pravno

webygroup
ÚvodÚvodná stránka