Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4 Prechod na navigáciu Hlavné menu 5 Prechod na navigáciu Hlavné menu 6

Pracovná ponuka : vedúci prevádzky zberného dvora.Vytlačiť

Spoločnosť Obec Nitrianske Pravno, s.r.o. vyhlasuje výberové konanie na obsadenie pracovnej pozície :

Vedúci prevádzky zberného dvora.

Obec Nitrianske Pravno, s. r. o.

Miesto práce : Nádražná 1195, Nitrianske Pravno

Druh pracovného pomeru : plný úväzok

Termín nástupu : 01.10.2018

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny : 800 € - 1000€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Zodpovedá za uloženie zhromažďovaného triedeného dopadu, jeho systematické dotriedenie.
  • Vedie evidenciu odpadov privážaných a odvážaných zo zberného dvoru v zmysle platnej legislatívy.
  • Organizuje spôsob nakladania so zložkami separovaného odpadu.
  • Navrhuje a podieľa sa na rozvoji systému nakladania so zložkami komunálnych odpadov.
  • Navrhuje použitie nových postupov, technológií.
  • Plánuje a organizuje práce na zbernom dvore.
  • Riadi zamestnancov na zbernom dvore.
  • Komunikuje s odberateľmi druhotných surovín tak, aby bol zabezpečený plynulý odvoz vytriedených zložiek komunálnych odpadov.
  • V prevádzke dohliada na dodržiavanie bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci, používanie ochranných pracovných prostriedkov a určených pracovných postupov.
  • Vedie evidenciu dochádzky zamestnancov na zbernom dvore.
  • Zabezpečuje dodržiavanie prevádzkového poriadku zberného dvoru.

Zamestnanecké výhody, benefity

  • Práca v stabilnej spoločnosti.
  • Odmeňovanie podľa výsledkov práce.
  • 13. plat.

Informácie o výberovom konaní

V prípade, ak spĺňate uvedené požiadavky, zašlite nám Váš životopis na adresu sujan@nitrianskepravno.sk spolu s kontaktnými údajmi, do termínu 21.09.2018. Spoločnosť Obec Nitrianske Pravno, s.r.o. bude kontaktovať iba vybraných uchádzačov. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania : 21.9.2018

Požiadavky na zamestnanca:

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

  • stredoškolské bez maturity
  • stredoškolské s maturitou
  • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
  • vysokoškolské I. stupňa
  • vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz : B

Počet rokov praxe : 4

Osobnostné predpoklady a zručnosti

  • Znalosť zákona č. 79/2015 o odpadoch ,
  • vyhláška MŽP SR č. 365/2015 Z.z., ktorou sa ustanovuje katalóg odpadov,
  • vyhláška č. 366/2015 Z.z., o evidenčnej povinnosti a ohlasovacej povinnosti ,
  • vyhláška MŽP SR č. 373/2015 Z.z. o rozšírenej zodpovednosti výrobcov vyhradených výrobkov a o nakladaní s vyhradenými prúdmi odpadov v znení vyhlášky č. 14/2017.
  • Vodičský preukaz skupiny C, T, preukaz VZV výhodou.

Stručná charakteristika spoločnosti

Spoločnosť prioritne zabezpečuje služby pre svojho 100%-ného vlastníka Obec Nitrianske Pravno v oblastiach : správa bytového a nebytového fondu, lesné hospodárstvo, stavebná činnosť, odpadové hospodárstvo, správa verejných priestranstiev a údržba zelene,...

Adresa spoločnosti:

Obec Nitrianske Pravno, s.r.o.
Námestie SNP 360/18
97213 Nitrianske Pravno

Kontaktná osoba: Tomáš Šujan
Tel.: +421948400622

Ilustračný obrázok

Predpoveď počasia

dnes je: 16.11.2018

meniny má: Agnesa

Za obsah zodpovedá
Obec Nitrianske Pravno

webygroup
ÚvodÚvodná stránka