Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4 Prechod na navigáciu Hlavné menu 5 Prechod na navigáciu Hlavné menu 6 Prechod na navigáciu vodorovná

Naša obec získala ocenenie Zlatý Erb za 2. miesto v kateg. Najlepšia stránka obceVytlačiť
 

Obec Nitrianske Pravno si kladie za cieľ priniesť svojim občanom, podnikateľom, ale aj návštevníkom, čo najlepší servis pri poskytovaní informácií o dianí v samospráve, kultúre, športe a podobne. Okrem obecného rozhlasu a obecných novín je v tomto smere najlepším prostriedkom internetová stránka a sociálne siete. 

Internetová stránka obce začiatkom tohoto roku prešla kompletnou prestavbou, ktorá zabrala niekoľko mesiacov. Stále prebieha je vylepšovanie, dopĺňanie rubrík a služieb. Do budúcnosti sú pripravené viaceré novinky, ktoré budeme postupne nasadzovať. Zároveň privítame akékoľvek nápady, návrhy a pripomienky od vás - občanov našej obce. Svoje návrhy, čo by ste na webstránke obce privítali, čo by mohlo byť inak alebo čo vám ešte chýba, môžete posielať na email webmaster@nitrianskepravno.sk

Z posledných noviniek, ktoré sme na internetovej stánke www.nitrianskepravno.sk sprístupnili spomeňme napríklad archív hlásení obecného rozhlasu, podporu odoberania informácií cez mobilnú aplikáciu, virtuálny cintorín, digitálny kataster... 

O tom, že smer, akým sa webové sídlo obce uberá je správny, utvrdilo aj ocenenie Zlatý erb, ktoré obec získala v novembri 2017. 

Zlatý erb - logo

Súťaž ZlatyErb.sk každoročne vyhlasuje Únia miest Slovenska a eSlovensko spoločne so Združením informatikov samospráv Slovenska.

Hlavným cieľom súťaže ZlatyErb.sk je podporiť informatizáciu slovenských samospráv, oceniť výnimočné projekty a ohodnotiť snahu zástupcov samospráv účinne využívať informačno-komunikačné technológie smerujúce k zvýšeniu kvality služieb pre verejnosť.

Vyhlásenie výsledkov 14. ročníka súťaže samospráv Slovenska ZlatyErb.sk 2017, nad ktorou prevzal záštitu Peter Pellegrini, podpredseda vlády SR pre investície a informatizáciu, digitálny líder SR, sa už tradične konalo počas medzinárodného kongresu ITAPA v Bratislave. Celkové víťazstvo a hlavnú cenu Grand Prix eSlovensko si vybojovala internetová stránka mesta Bratislavy. Špeciálnu cenu pre osobnosť za mimoriadny prínos v oblasti informatizácie v slovenských samosprávach získal Branislav Mamojka, predseda Únie nevidiacich a slabozrakých Slovenska.

Ceny ZlatyErb.sk boli udeľované v troch hlavných kategóriách: Najlepšia stránka obcí, Najlepšia stránka miest a mestských častí a Najlepšia stránka samosprávneho kraja.

Ocenenie pre obec Nitrianske Pravno

Porota hodnotila 63 kritérií v 11 kategóriách. Ceny ZlatyErb.sk 2017 odovzdával Milan Galanda, generálny sekretár ÚMS, Lucia Kondášová, zakladateľka konferencie ITAPA a Miroslav Drobný, predseda poroty. Ocenenie za obec Nitrianske Pravno prevzal správca internetovej stránky obce Peter Černák.

Ďalšie informácie: 

Odovzávanie ocenení počas medzinárodného kongresu ITAPA

Ocenené obce

Ocenenia v kategórii mestá

Predseda poroty Miroslav Drobný a Branislav Mamojka, predseda Únie nevidiacich a slabozrakých Slovenska

Spoločná fotografia všetkých ocenených

Propozície súťaže Zlatý erb 2017 propozicie2017.pdf propozicie2017.pdf (579.9 kB)

 
 


Predpoveď počasia

dnes je: 16.1.2019

meniny má: Kristína

Za obsah zodpovedá
Obec Nitrianske Pravno

webygroup
ÚvodÚvodná stránka