Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4 Prechod na navigáciu Hlavné menu 5 Prechod na navigáciu Hlavné menu 6 Prechod na navigáciu vodorovná

Ocenenie Zlatý erb

- - - - - - - - - - ROČNÍK 2018 - - - - - - - - - -

Aj v roku 2018 sa naša obec umiestnila v prvej päťke najlepších stránok obcí na Slovensku. Získala ocenenie Zlatý Erb

Logo Zlatý erbV stredu 14.11.2018 sa v rámci Medzinárodného kongresu ITAPA 2018, v priestoroch hotela Crowne Plaza v Bratislave, uskutočnilo slávnostné vyhlásenie výsledkov súťaže „ZlatýErb.sk 2018 za účasti významných osobností politického, spoločenského a kultúrneho života.

Súťaž ZlatyErb.sk každoročne vyhlasuje Únia miest Slovenska a eSlovensko spoločne so Združením informatikov samospráv Slovenska a Úniou nevidiacich a slabozrakých Slovenska a je spolufinancovaná Európskou Úniou v rámci programu Connecting Europe Facility. Hlavným cieľom súťaže ZlatyErb.sk je podporiť informatizáciu slovenských samospráv, oceniť výnimočné projekty a ohodnotiť snahu zástupcov samospráv efektívne a transparentne využívať informačno-komunikačné technológie a tým zvyšovať kvalitu služieb pre občanov.

Obec Nitrianske Pravno so svojou webovou stránkou bola nominovaná aj tento rok a umiestnila sa na 4. mieste v kategórii "Najlepšia stránka obcí". Ocenenie prevzal správca webstránky obce Peter Černák.

Ocenenie Zlatý erb - 4. miesto - najlepšia stránka obce - ročník 2018
Ocenenie Zlatý erb - 4. miesto - najlepšia stránka obce - ročník 2018

Slávnostné udeľovanie ocenení 14.11.2018 - Medzinárodná konferencia ITAPA, Hotel Crowne Plaza Bratislava - spoločná fotografia ocenených
Slávnostné udeľovanie ocenení 14.11.2018 - Medzinárodná konferencia ITAPA, Hotel Crowne Plaza Bratislava -
spoločná fotografia ocenených

Ocenení účastníci v kategórii Najlepšia stránka obce - 5. miesto: Hažín a Trnavá Hora, 4. miesto: Nitrianske Pravno, 3. miesto: Ľubica, 2. miesto: Jaslovské Bohunice, 1. miesto: Valča.
Ocenení v kategórii Najlepšia stránka obce - ročník 2018 - spoločná fotografia

Za obec Nitrianske Pravno ocenenie prevzal správca webstránky Peter Černák
Za obec Nitrianske Pravno ocenenie prevzal správca webstránky Peter Černák

Branislav Mamojka, predseda Únie nevidiacich a slabozrakých Slovenska.
Branislav Mamojka, predseda Únie nevidiacich a slabozrakých Slovenska.

Príhovor víťaza v kategórii Špeciálna cena pre osobnosť za mimoriadny prínos v oblasti informatizácie v slovenských samosprávach - Vojtech Regec, Univerzita Palackého v Olomouci.
 Príhovor víťaza v kategórii Špeciálna cena pre osobnosť za mimoriadny prínos v oblasti informatizácie v slovenských samosprávach - Vojtech Regec, Univerzita Palackého v Olomouci.

Tlačová správa: http://www.unia-miest.sk/assets/File.ashx?id_org=600175&id_dokumenty=5228

Fotogaléria: http://www.unia-miest.sk/vismo/galerie2.asp?id_org=600175&id_galerie=1338

Ďalšie informácie: https://www.zlatyerb.sk/

Zdroj fotografií: webstránka Únie miest a obcí Slovenska


 

- - - - - - - - - - ROČNÍK 2017 - - - - - - - - - -

Naša obec získala ocenenie Zlatý Erb za 2. miesto v kateg. Najlepšia stránka obceVytlačiť
 

Obec Nitrianske Pravno si kladie za cieľ priniesť svojim občanom, podnikateľom, ale aj návštevníkom, čo najlepší servis pri poskytovaní informácií o dianí v samospráve, kultúre, športe a podobne. Okrem obecného rozhlasu a obecných novín je v tomto smere najlepším prostriedkom internetová stránka a sociálne siete. 

Internetová stránka obce začiatkom tohoto roku prešla kompletnou prestavbou, ktorá zabrala niekoľko mesiacov. Stále prebieha je vylepšovanie, dopĺňanie rubrík a služieb. Do budúcnosti sú pripravené viaceré novinky, ktoré budeme postupne nasadzovať. Zároveň privítame akékoľvek nápady, návrhy a pripomienky od vás - občanov našej obce. Svoje návrhy, čo by ste na webstránke obce privítali, čo by mohlo byť inak alebo čo vám ešte chýba, môžete posielať na email webmaster@nitrianskepravno.sk

Z posledných noviniek, ktoré sme na internetovej stánke www.nitrianskepravno.sk sprístupnili spomeňme napríklad archív hlásení obecného rozhlasu, podporu odoberania informácií cez mobilnú aplikáciu, virtuálny cintorín, digitálny kataster... 

O tom, že smer, akým sa webové sídlo obce uberá je správny, utvrdilo aj ocenenie Zlatý erb, ktoré obec získala v novembri 2017. 

Zlatý erb - logo

Súťaž ZlatyErb.sk každoročne vyhlasuje Únia miest Slovenska a eSlovensko spoločne so Združením informatikov samospráv Slovenska.

Hlavným cieľom súťaže ZlatyErb.sk je podporiť informatizáciu slovenských samospráv, oceniť výnimočné projekty a ohodnotiť snahu zástupcov samospráv účinne využívať informačno-komunikačné technológie smerujúce k zvýšeniu kvality služieb pre verejnosť.

Vyhlásenie výsledkov 14. ročníka súťaže samospráv Slovenska ZlatyErb.sk 2017, nad ktorou prevzal záštitu Peter Pellegrini, podpredseda vlády SR pre investície a informatizáciu, digitálny líder SR, sa už tradične konalo počas medzinárodného kongresu ITAPA v Bratislave. Celkové víťazstvo a hlavnú cenu Grand Prix eSlovensko si vybojovala internetová stránka mesta Bratislavy. Špeciálnu cenu pre osobnosť za mimoriadny prínos v oblasti informatizácie v slovenských samosprávach získal Branislav Mamojka, predseda Únie nevidiacich a slabozrakých Slovenska.

Ceny ZlatyErb.sk boli udeľované v troch hlavných kategóriách: Najlepšia stránka obcí, Najlepšia stránka miest a mestských častí a Najlepšia stránka samosprávneho kraja.

Ocenenie pre obec Nitrianske Pravno

Porota hodnotila 63 kritérií v 11 kategóriách. Ceny ZlatyErb.sk 2017 odovzdával Milan Galanda, generálny sekretár ÚMS, Lucia Kondášová, zakladateľka konferencie ITAPA a Miroslav Drobný, predseda poroty. Ocenenie za obec Nitrianske Pravno prevzal správca internetovej stránky obce Peter Černák.

Ďalšie informácie: 

Odovzávanie ocenení počas medzinárodného kongresu ITAPA

Ocenené obce

Ocenenia v kategórii mestá

Predseda poroty Miroslav Drobný a Branislav Mamojka, predseda Únie nevidiacich a slabozrakých Slovenska

Spoločná fotografia všetkých ocenených


 
 


Predpoveď počasia

dnes je: 15.9.2019

meniny má: Jolana

podrobný kalendár

Za obsah zodpovedá
Obec Nitrianske Pravno

webygroup
ÚvodÚvodná stránka