Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4 Prechod na navigáciu Hlavné menu 5 Prechod na navigáciu Hlavné menu 6

Kultúrne podujatia

Pripravované kultúrne podujatia

Na tejto podstránke Vám ponúkame prehľad pripravovaných podujatí v obci na celý aktuálny rok. Tento prehľad pravidelne aktualizujeme. Okrem podujatí organizovanými obcou sú tu aj akcie iných organizácií a spolkov z obce či iných podujatí, ktoré sa budú konať na území obce Nitriaske Pravno. Za aktuálnosť údajov zodpovedá príslušný organizátor. 

Viete o nejakom podujatí v Nitr.Pravne, ktoré tu chýba? Organizujete nejaké podujatie v našej obci? Dajte nám vedieť na adrese webmaster@nitrianskepravno.sk

V prehľade si môžete zvoliť, či si prajete zobraziť akcie, ktoré sa konajú dnes / tento týždeň / tento mesiac / alebo všetky kliknutím na možnosti v nasledujúcom riadku. 


 

11.12.2018   17:00 hod.

o-zlatu-hviezdickucdr.jpg

Zasadačka obecného úradu v Nitrianskom Pravne

Výstava betlehemov, vyhodnotenie súťaže O zlatú hviezdičku, súťaž o najlepšie pečivo

Obec Nitrianske Pravno

Obec Nitrianske Pravno Vás pozýva na vyhodnotenie súťaže
„O zlatú hviezdičku“
súťaž v tvorbe betlehemov.
V utorok 11.12. 2018 o 17:00 zasadačka OcÚ

Sprievodným podujatím bude súťaž v pečení vianočného pečiva. Svoje upečené dobroty môžete doniesť najneskôr 1 hodinu pred začiatkom podujatia. Víťaz bude odmenený vecnou cenou.


 


Predpoveď počasia

dnes je: 11.12.2018

meniny má: Hilda

Za obsah zodpovedá
Obec Nitrianske Pravno

webygroup
ÚvodÚvodná stránka