Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4 Prechod na navigáciu Hlavné menu 5 Prechod na navigáciu Hlavné menu 6 Prechod na navigáciu vodorovná

Tenisový oddiel

Logo - lyžiarsky oddiel Nitr.Pravno

TENISOVÝ ODDIEL MTJ
Nitrianske Pravno

 Základy správania a povinnosti hráčov       Cenník 2019


 

Koncoročné posedenie

V dnešnej uponáhľanej dobe a v čase, kedy nám čas tak rýchlo ubieha, je nevyhnutné na chvíľu postáť a obzrieť sa. Takým pozastavením bolo spoločné koncoročné stretnutie členov tenisového oddielu. Na úvod predseda TO privítal všetkých prítomných členov. V ďalšom programe schôdze informoval o celoročnej práci tenistov počas sezóny 2018. Pri bilancovaní pripomenul spoločné stretnutia na brigádach, turnajoch či majstrovských zápasoch Hornonitrianskej tenisovej ligy, v ktorej sa naše mužstvá umiestnili na priečkach mimo zostupu. Takisto zhodnotil veľmi vydarený projekt „Detský tenisový kurz“, do ktorého sa prihlásilo až 52 detí. Zdôraznil, že je to spôsob, ako viesť dieťa k športu, správnemu využitiu voľného času a v neposlednom rade je to pre rodiča menšie „vypnutie“ v prázdninovom období od rodičovských povinností.

Na záver predseda TO poďakoval členom za spoluprácu pri organizovaní športových podujatí a obecnému zastupiteľstvu za dôveru a finančné prostriedky, ktoré boli schválené na činnosť TO pre rok 2019. My sa budeme snažiť využiť túto dotáciu na správny účel a v prvom rade pre detských tenisových nadšencov.

V novom roku 2019 v mene tenisového oddielu vyslovujem všetkým kolegom z oddielov MTJ prianie, aby venovali i naďalej čas spoločnému úsiliu a nadšeniu pre šport v Nitrianskom Pravne.

Marek Oller

Tenisový oddiel

Koncoročné posedenie

Koncoročné posedenie

Koncoročné posedenie


 


Predpoveď počasia

dnes je: 15.9.2019

meniny má: Jolana

podrobný kalendár

Za obsah zodpovedá
Obec Nitrianske Pravno

webygroup
ÚvodÚvodná stránka