Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4 Prechod na navigáciu Hlavné menu 5 Prechod na navigáciu Hlavné menu 6 Prechod na navigáciu vodorovná

Komunitný plán sociálnych služieb

Komunitný plán sociálnych služieb obce Nitrianske Pravno, 2016 - 2020

Vážení občania,
v priebehu posledných mesiacov bol obcou Nitrianske Pravno vypracovaný významný strategický dokument- Komunitný plán sociálnych služieb na roky 2016 – 2020. Komunitný plán sociálnych služieb je spracovaný v súlade s požiadavkami zákona NR SR č. 448/2008 Z. z. o sociálnych službách a predstavuje metódu, pomocou ktorej môžeme plánovať obsah a rozsah sociálnych služieb tak, aby zodpovedali špecifikám našej obce a potrebám našich občanov. Ide o nástroj pre ďalšie rozvojové procesy a preto stanovuje ciele, priority a opatrenia na zabezpečenie rozvoja a poskytovania sociálnych služieb vo vzťahu k jednotlivým cieľovým skupinám v súlade s platnými koncepčnými dokumentmi a legislatívou. Dokument je podkladom nielen pre odborníkov, ale pre všetkých obyvateľov našej obce. Zároveň mi dovoľte poďakovať sa všetkým, ktorí sa na vytvorení tohto dokumentu podieľali. Komunitný plán bude v našej obci slúžiť na skvalitnenie života a zvýšenie kvality poskytovaných služieb. Na záver všetkým realizátorom a poskytovateľom sociálnych služieb prajem veľa úspechov pri mobilizácii zdrojov v obci a naplnenie spoločne plánovaných zámerov v obci.

Ing. Jozef Balčirák, starosta obce

 

Poďakovanie

Ďakujeme všetkým angažovaným občanom, aktivistom a organizáciám, ktorí svojim aktívnym prístupom, námetmi a postrehmi prispeli k tvorbe Komunitného plánu sociálnych služieb obce Nitrianske Pravno.

Spracovateľský kolektív: Ing. Mgr. Ondrej Buzala, MHA (Tabita s.r.o.) Mgr. Dana Kosorínová (Tabita s.r.o.) Mgr. Mária Znášiková (obec Nitrianske Pravno)

Nitrianske Pravno, jún 2016


 

Dokument vo formáte PDF na stiahnutie:

kpss2016-2020.pdf(2 MB)kpss2016-2020.pdf


Predpoveď počasia

dnes je: 22.9.2019

meniny má: Móric

podrobný kalendár

Za obsah zodpovedá
Obec Nitrianske Pravno

webygroup
ÚvodÚvodná stránka