Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4 Prechod na navigáciu Hlavné menu 5 Prechod na navigáciu Hlavné menu 6 Prechod na navigáciu vodorovná

Turistický oddiel

TURISTICKÝ ODDIEL MTJ
Nitrianske Pravno


Plánované akcie na najbližších 30 dní: 


 

Nenašli sa žiadne akcie

Články :: Z činnosti Turistického oddielu v Nitrianskom Pravne

Jarná sezóna a čistenie turistických chodníkov

Po zahájení jarnej sezóny turistika pokračovala ďalšími plánovanými akciami. Čistenie turistického chodníka, červená značka na trase Fačkovské sedlo – Vrícke sedlo, výstup na Suchý vrch 1027 m n.m. Túto turistickú akciu usporiadali KST Liešťany. Pri zostupe nás vítala hudobná kapela.
Ďalšou turistickou akciou bolo pokračovanie v čistení druhej polovice červenej značky Vrícke sedlo – Závozy – ponad Hadvigu do Vyšehradského sedla. Keď že sme boli rozbehnutí, pokračovali sme až na Vyšehrad. Z Vyšehradu sme pokračovali v čistení turistického chodníka po zelenej značke až do Solky. Ďalšou turistickou akciou bol výstup na Lysec 1380,9 m n.m. Vo Veľkej Fatre. Trasa viedla z Jasenskej doliny na Lysec, dolu cez Medzijarky, Babiu horu do Belej. Potom zase čistenie turistického chodníka, zelená značka z Jasenova popod Vyšehrad, ďalej po červenej značke na Žiare – Pod Stĺpom. Značka pokračuje až do sedla pod Vysokou, ale nám čistenie chodníka končí Pod Stĺpom. Týmto sme čistenie turistických chodníkov čo máme pridelené ukončili.

Všetkých priaznivcov turistiky pozývame na nasledujúce plánované akcie:

  • Prechod Manínskou tiesňavou (Malá Fatra) 01.08.2015
  • Výstup na Sivý vrch 1804,9 m n.m. (Západné Tatry) 09.08.2015
  • Výstup na Rysy 2499,6 m n.m. (Vysoké Tatry) 23.08.2015
  • Výstup na Žibrid 867 m n.m. (Súľovksé vrchy) 06.09.2015 

Horám zdar! Teo Haneš


 


Predpoveď počasia

dnes je: 20.9.2019

meniny má: Ľuboslav, Ľuboslava

podrobný kalendár

Za obsah zodpovedá
Obec Nitrianske Pravno

webygroup
ÚvodÚvodná stránka