Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4 Prechod na navigáciu Hlavné menu 5 Prechod na navigáciu Hlavné menu 6 Prechod na navigáciu vodorovná

Informácia pre obyvateľov v súvislosti s údržbou chodníkov a starostlivosti o verejnú zeleň

Informácia pre obyvateľov v súvislosti s údržbou chodníkov a starostlivosti o verejnú zeleňVytlačiť
 

Na základe odporučenia členov obecnej rady, by sme chceli obyvateľov informovať o možnosti starostlivosti o chodníky a verejnú zeleň. Ponúkame obyvateľom obce možnosť starostlivosti o kvety, trávnaté plochy a kríky. Tieto plochy by sme rozčlenili podľa záujmu a rozlohy.

Na základe zákona o pozemných komunikáciách je obec povinná zabezpečovať údržbu chodníkov. Chceli by sme osloviť obyvateľov o možnosti údržby určitých vyhradených častí chodníkov aj v zimných mesiacoch.

V prípade, ak by bol záujem o údržbu chodníkov v zimných mesiacoch a starostlivosť o zeleň v letných mesiacoch zo strany obyvateľov obce, obec túto prácu bude financovať zo zdrojov určených na údržbu chodníkov a starostlivosť o verejnú zeleň prostredníctvom dohôd o vykonaní práce, prípadne inej spolupráce. V prípade záujmu môžete kontaktovať zamestnancov obecného úradu.

Ing. Mgr. Dagmar Matiašková Ferencová
prednosta

Verejná zeleň - ilustr.foto


 
 


Predpoveď počasia

dnes je: 16.9.2019

meniny má: Ľudmila

podrobný kalendár

Za obsah zodpovedá
Obec Nitrianske Pravno

webygroup
ÚvodÚvodná stránka