Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4 Prechod na navigáciu Hlavné menu 5 Prechod na navigáciu Hlavné menu 6 Prechod na navigáciu vodorovná

Futbalový oddiel

MTJ - logo

 

FUTBALOVÝ ODDIEL MTJ
Nitrianske Pravno

Video - záznamy zápasov
VIDEOZÁZNAMY
ZÁPASOV

 


 

Futbalový dorast

V auguste ako každý rok aj teraz začal nový ročník futbalových súťaži.

Samozrejme pozornosť futbalových priaznivcov je upriamená hlavne družstvo dospelých, ktoré hrá oblastnú súťaž.

Futbalový oddiel tento rok nemá družstvo žiakov, v ktorom hrávajú žiaci od 6 až po 9 triedu z dôvodov nízkeho počtu aktívnych hráčov. Avšak v súťaži pokračujú žiaci prípravky, čo je najmladšia kategória futbalistov, ktorí hrajú súťaž. V tejto kategórii môžu hrať žiaci od prvej až po piatu triedu. Vzhľadom k tomu že chlapci hrali takmer v tej istej zostave už aj minulý ročník, bol základný predpoklad na dobrý vstup do súťaže.

Ešte pred dvomi rokmi družstvo prípravky prehrávalo takmer všetky zápasy so súpermi. Minulú sezónu sa už vyhrali prvé súťažné stretnutia, čo sa ihneď prejavilo na nálade a odhodlaní posúvať sa ďalej k ďalším úspechom.

Do tejto jesennej časti vstúpili naši najmladší futbalisti odhodlane a razantne. Teraz to boli oni, čo rozdávali gólové nádielky svojim protihráčom. Prvé štyri zápasy dali každému so súperov 10 a viac gólov. Potom prišla jedna prehra a nakoniec ešte dve výhry, mimochodom sme porazili aj družstvo z Prievidze, ktoré je s nami v jednej súťažnej skupine.

Po jesennej časti sme skončili na druhom mieste. Je trošku smutné že na zápasy prípravky chodí tak málo fanúšikov. Stačilo by keby aspoň chodili všetci rodičia a prípadne starí rodičia našich žiakov, hneď by to bolo veselšie. To keď príde k nám hrať Poruba alebo Lazany, s nimi príde toľko fanúšikov, že hosťujúce mužstvo má vytvorenú domácu atmosféru.

Myslím si že naši chlapci si zaslúžia väčšiu pozornosť zo strany futbalových priaznivcov.

Tréner prípravky: Ladislav Pročka.

Fotografia:

Zadný rad zľava: Dominik Šujan, Tobias Barlok, Dominik Drábik, David Donoval, Martin Krpelan, Richard Grman,

Predný rad: Patrik Šujan, Leo Dírer, Dominik Štefan, Boris Kyac, Jakub Krpelan, ležiaci Jozef Kulich.

Dorast Nitrianske Pravno 2017

 

Ladislav Pročka


 


Predpoveď počasia

dnes je: 23.10.2019

meniny má: Alojzia

podrobný kalendár

Za obsah zodpovedá
Obec Nitrianske Pravno

webygroup
ÚvodÚvodná stránka