Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4 Prechod na navigáciu Hlavné menu 5 Prechod na navigáciu Hlavné menu 6 Prechod na navigáciu vodorovná

Tenisový oddiel

Logo - lyžiarsky oddiel Nitr.Pravno

TENISOVÝ ODDIEL MTJ
Nitrianske Pravno

 Základy správania a povinnosti hráčov       Cenník 2019


 

9.6.2018 :: Detský tenisový turnaj

Detský tenisový turnajV sobotu 9.6.2018 členovia tenisového oddielu zorganizovali pre našich najmenších detský tenisový turnaj. Turnaja sa zúčastnili deti od 8 do 15 rokov, ktoré boli rozdelené do troch skupín podľa výkonnosti chlapci, dievčatá a MIX. Hralo sa systémom „každý s každým“ na jeden víťazný set.

Zo začiatku bolo vidieť na deťoch menšiu trému a úvodné takzvané oťukávanie už po niekoľkých gemoch vystriedala kvalitná hra a veľmi pekné výmeny. Najmä v chlapčenskej skupine bol každý zápas vyrovnaný, kde sa rozhodovalo až v samom závere. Celkovo na deťoch vidno pokroky, niektorí sú nám už takmer vyrovnanou partiou a nás veľmi teší, že stále majú z tenisu radosť.

Pre hráčov, organizátorov a účastníkov bolo pripravené občerstvenie, veľmi sme sa všetci potešili domácim koláčikom, ktoré upiekli mamičky našich malých tenistov. Podporiť deti prišla aj ich trénerka Lucka Vršková a k dobrej nálade prispelo aj slnečné počasie.

Členovia TO ďakujú všetkým účastníkom a priateľom za podporu tenisového oddielu. Do cien nám prispeli: Július Pastorek-PENTIMEX, Peter Lenčeš-REVISERVIS, Peter Oller-INTERGIPS, Potraviny-DOMANIK, Peter Mucha, Lesy SR.


Poradie v skupine A - dievčatá:

 1. Natália Ollerová
 2. Tamara Gromová
 3. Bronislava Kubíčková
 4. Sofia Muchová


Poradie v skupine B - chlapci:

 1. Oliver Oller
 2. Tobias Barlok
 3. Marek Oller
 4. Peter Mucha


Poradie v skupine - MIX:

 1. Adela Biela
 2. Jakub Dubec
 3. Sofia Mikulová

 


Predpoveď počasia

dnes je: 20.9.2019

meniny má: Ľuboslav, Ľuboslava

podrobný kalendár

Za obsah zodpovedá
Obec Nitrianske Pravno

webygroup
ÚvodÚvodná stránka