Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4 Prechod na navigáciu Hlavné menu 5 Prechod na navigáciu Hlavné menu 6 Prechod na navigáciu vodorovná

Lyžiarsky oddiel

Logo - lyžiarsky oddiel Nitr.Pravno

LYŽIARSKY ODDIEL MTJ
Nitrianske Pravno


 

9.3.2019 :: Po roku opäť v krásnom lyžiarskom stredisku

Skicentrum KohútkaTak ako sme uviedli už v minulosti, Výbor LO MTJ sa už pred niekoľkými rokmi dohodol, že bude organizovať pre svojich členov, ich rodinných príslušníkov a priaznivcov lyžovania z Nitrianskeho Pravna a okolia zájazdy po krásnych lyžiarskych strediskách po Slovensku a blízkeho okolia. Pre tento rok sme sa rozhodli pre lyžiarske stredisko Skicentrum Kohútka.

Po ukončení lyžiarskej sezóny v našom lyžiarskom stredisku vo Vyšehradnom, LO MTJ usporiadal zájazd v sobotu (09.03.2019) do lyžiarskeho strediska Skicentrum Kohútka, nachádzajúce sa na hraniciach medzi Slovenskom a Moravou. Pri príchode do strediska sme boli nadšení snehovými podmienkami tohoto strediska, upravenými svahmi a zo začiatku lyžovania aj s počasím, ktoré však vydržalo len do obeda a potom sa rozpršalo. Reštauračné zariadenia boli na úrovni a určite nesklamali. V ponuke okrem iného boli aj halušky.... Po obede sa stačilo pustiť pár krát zo svahu a rýchlo sa prezliecť do suchého oblečenia.

Výbor LO sľubuje, že aj v priebehu roka 2020 sa znovu postará o zájazd a bude naďalej pokračovať v objavovaní krás nášho Slovenska a našich lyžiarskych stredísk.

Zostávame s pozdravom : „Športu zdar a lyžovaniu obzvlášť!“.


Výbor LO MTJ Nitrianske Pravno


 


Predpoveď počasia

dnes je: 14.10.2019

meniny má: Boris

podrobný kalendár

Za obsah zodpovedá
Obec Nitrianske Pravno

webygroup
ÚvodÚvodná stránka