Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4 Prechod na navigáciu Hlavné menu 5 Prechod na navigáciu Hlavné menu 6 Prechod na navigáciu vodorovná

Lyžiarsky oddiel

Logo - lyžiarsky oddiel Nitr.Pravno

LYŽIARSKY ODDIEL MTJ
Nitrianske Pravno


 

4.3.2017 :: Lyžiari v Oščadnici v stredisku SNOWPARADISE Veľká Rača

Výbor LO MTJ si zaumienil, že po skončení lyžiarskej sezóny vo Vyšehradnom bude každý rok organizovať, ak to dovolia snehové podmienky, autobusový zájazd do dobrých lyžiarskych stredísk v dostupnej vzdialenosti od našej obce. Prvý zájazd, veľmi vydarený sme uskutočnili pred 2 rokmi do strediska Kubínska hoľa. Po kladných ohlasoch na tento zájazd sme v tomto roku uvažovali, ktoré stredisko navštívime. Rozhodli sme sa, že tento rok zmeníme región a pôjdeme na Kysuce do strediska Oščadnica. Záujem milovníkov lyžovania bol opäť veľký a počet prihlásených ľudí bol 46 a teda plný autobus. Zájazd sa uskutočnil 4. marca 2017. zájazdu sa zúčastnili lyžiari s vekovým rozčlenením od 4,5 roka do 74 rokov, teda deti, ich mamy a otcovia, dedovia a babky a aj pradedko.

Lyžiarske stredisko SNOWPARADISE Veľká Rača nám umožnilo, na žiadosť nášho hospodára, lyžovať za zvýhodnený zľavnený 4 hod lístok 7,00 €. Za tento krok patrí vedeniu strediska veľký obdiv a poďakovanie.

V lyžiarskom stredisku sme si užili pekné počasie a výbornú lyžovačku. Na pekných tratiach, s množstvom lanoviek sedačkových aj kabínkových a vlekov si všetci mohli vybrať trate podľa svojich schopností, aj keď pomerne teplé počasie kazilo povrch tratí s časom. Myslíme si, že aj napriek nedostatkom boli všetci účastníci zájazdu spokojní a budú priaznivcami nášho LO, čo by mohli preukázať poukázaním 2% z daní na konto LO MTJ. Tieto finančné prostriedky chceme využiť na zlepšenie podmienok lyžovania v lyžiarskom stredisku Vyšehradné a samozrejme aj na to, aby sme mohli aj v budúcich rokoch organizovať podobné zájazdy ako boli predošlé. Zájazdy by sme chceli organizovať do známych stredísk, ktoré sú v dosahu našej obce. Tešíme sa na budúcu sezónu a na spoločné chvíle s terajšími aj budúcimi priaznivcami nášho LO.

Výbor LO MTJ

Lyžiarske stredisko SNOWPARADISE Veľká Rača

Lyžiarske stredisko SNOWPARADISE Veľká Rača

Lyžiarske stredisko SNOWPARADISE Veľká Rača


 


Predpoveď počasia

dnes je: 20.9.2019

meniny má: Ľuboslav, Ľuboslava

podrobný kalendár

Za obsah zodpovedá
Obec Nitrianske Pravno

webygroup
ÚvodÚvodná stránka