Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4 Prechod na navigáciu Hlavné menu 5 Prechod na navigáciu Hlavné menu 6 Prechod na navigáciu vodorovná

Základná škola

Základná škola Nitrianske Pravno

Areál Základnej školy v Nitrianskom PravneSpojená škola - Základná škola s materskou školou - Grundschule mit kindergarten

Školská 370/19
972 13  Nitrianske Pravno

email: zsnitrianskepravno@gmail.com

tel. - Základná škola:046/5447453 
tel. - Školská jedáleň:0911732447 

web: https://zsnitrianskepravno.edupage.org

ZŠ ZŠ ZŠ ZŠ ZŠ ZŠ ZŠ ZŠ ZŠ Triedy ZŠ

 


 

30.1.2018 :: Návšteva v detskom domove

Žiaci našej školy sa opäť rozhodli venovať vyzbierané peniaze z vianočnej burzy,  organizovanej pod záštitou žiackeho parlamentu, Detskému domovu v Prievidzi. Tento rok to bola naozaj krásna suma: 1133,13 €. Všetkým, ktorí sa o ňu pričinili ešte raz zo srdca ďakujeme.

Zariadenie sme navštívili dňa 30. 1. 2018 v tomto zložení: pedagogický doprovod Mgr. Ivona Haneschová, Pavol Biely, Milan Berzédy, Chiara Kmeťová, Tamara Bieliková, Gabriel Znášik, Michaela Sobotová, Jahanna Mária Richter a Laura Škorvánková – aktívni členovia ŽP.

Na návštevu a slávnostné odovzdanie finančného daru sa žiaci už vopred veľmi tešili. Po príchode nás privítali všetci zamestnanci zariadenia, vrátane pána riaditeľa Mgr. Tomáša Smatanu. Pani PhDr. Alena Piatrík Hepnerová - sociálna pracovníčka DeD a  zároveň členka rady OZ ProLiberi sa našim žiakom v mene celého zariadenia prihovorila. Vyslovila úprimnú vďaku a obdiv našim žiakom za úžasnú spoluprácu s našou školou a  iniciatívu členov žiackeho parlamentu v tejto oblasti. Spolu s pani psychologičkou Mgr. Kamilou Bičanovou nás oboznámili s predstavou investovať darované peniaze na nákup terapeutických pomôcok na precvičovanie jemnej motoriky detí v rámci projektu „Deti deťom 4“.

Pracovníci zariadenia nám prichystali občerstvenie, pri ktorom mohli žiaci voľne diskutovať, klásť zvedavé otázky a pohrať sa s deťmi.
Bolo to opäť veľmi milé a úprimné stretnutie, ktoré v nás všetkých zanechalo veľký dojem. Odišli sme s dobrým pocitom, že sme mohli opäť takýmto spôsobom nezištne pomôcť a urobiť radosť. Veríme, že   spolupráca medzi nami bude poračovať aj naďalej.

Mgr. Ivona Haneschová – koordinátorka ŽP 

Návšteva v detskom domove

Návšteva v detskom domove


 


Predpoveď počasia

dnes je: 17.1.2019

meniny má: Nataša

Za obsah zodpovedá
Obec Nitrianske Pravno

webygroup
ÚvodÚvodná stránka