Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4 Prechod na navigáciu Hlavné menu 5 Prechod na navigáciu Hlavné menu 6 Prechod na navigáciu vodorovná

Centr.soc.služieb Bôrik

CSS BôrikCentrum Sociálnych Služieb

Žltá 319/25, 972 13 Nitrianske Pravno
tel: 046/ 5446 190 fax: 046/ 5447 518
e-mail: cssnp@stonline.sk
Web stránka CSS: http://www.csspravno.sk/

Svojim klientom poskytuje celoročnú starostlivosť - zabezpečuje stravovanie, bývanie, zaopatrenie. Je jedno z najväčších zariadení poskytujúcich starostlivosť v takomto rozsahu. Zložené je z jedného účelového zariadenia s celkovou kapacitou 206 lôžok.


 

28.6.2019 :: Bôrikovské hody - Deň rodiny v CSS Bôrik

Tak ako každoročne, tak aj tento rok sme v našom centre sociálnych služieb usporiadali spoločenskú akciu pod názvom „Bôrikovské hody, Deň rodiny“. Konala sa dňa 28.6.2019 so začiatkom otvorenia o 13,00 hod. Akcia prebiehala v záhrade  centra sociálnych služieb, kde na novovybudovanom pódiu sa predstavili naši prijímatelia sociálnych služieb so svojim divadelným predstavením pod názvom o Červenej čiapočke. Celé podujatie sa nieslo v námorníckom štýle, v ktorom bola realizovaná aj výzdoba, plagáty a pozvánky pre hostí. O dobrú náladu sa postarala hudobná skupina Rytmus z Oslian. Pre všetkých prítomných bol pripravený chutný kotlíkový guláš a bohatá tombola.

Mgr. Adriana Bogáňová

Bôrikovské hody - Deň rodiny v CSS Bôrik

Bôrikovské hody - Deň rodiny v CSS Bôrik

Bôrikovské hody - Deň rodiny v CSS Bôrik

Bôrikovské hody - Deň rodiny v CSS Bôrik


 


Predpoveď počasia

dnes je: 19.9.2019

meniny má: Konštantín

podrobný kalendár

Za obsah zodpovedá
Obec Nitrianske Pravno

webygroup
ÚvodÚvodná stránka