Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4 Prechod na navigáciu Hlavné menu 5 Prechod na navigáciu Hlavné menu 6 Prechod na navigáciu vodorovná

Reportáže

Reportáže z kultúrnych podujatí

28.-29.8.2017 :: Oslavy SNP

VatraV predvečer 73. výročia SNP 28.augusta o 16:00 hod sa pri pamätníku padlých hrdinov na námestí stretli občania ale aj zástupcovia organizácií a združení pôsobiacich v Nitrianskom Pravne aby sa sklonili pred obeťami tých, ktorí za našu slobodu, obetovali to najcennejšie svoje zdravie a životy.Kladenie vencov k pomníku SNP

Na druhý deň 29.09.2017 oslavy pokračovali už tradičným stretnutím dvoch futbalových mužstiev. Svoje športové sily si zmerali družstvo zostavené pánom starostom Jozefom Balčirákom a družstvo pána farára Pavla Michaloviča. Putovný pohár ktorý už po dva roky skončil na Farskom úrade sa tento rok podarilo znova získať družstvu Obecného úradu.

Po futbalovom zápase si svoje sily zmerali aj ostatní občania a návštevníci areálu ihriska v športových disciplínach hod budzogáňom, valčekom, kop do brány a skok do piesku.

O 19:00 bola slávnostné zapálená vatra ktorú postavili a o bezpečnosť sa starali chlapi z nášho miestneho hasičského zboru. Do neskorých nočných hodín náladu udržiaval DJ. Dúfam že ste sa na tomto podujatí cítili príjemne a o rok sa na Vás tešíme znova.

M.Vaňová

 

 

 

 

 


 


Predpoveď počasia

dnes je: 16.12.2018

meniny má: Albína

Za obsah zodpovedá
Obec Nitrianske Pravno

webygroup
ÚvodÚvodná stránka