Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4 Prechod na navigáciu Hlavné menu 5 Prechod na navigáciu Hlavné menu 6 Prechod na navigáciu vodorovná

Lyžiarsky oddiel

Logo - lyžiarsky oddiel Nitr.Pravno

LYŽIARSKY ODDIEL MTJ
Nitrianske Pravno


 

27.-28.1.2018 :: Slalom detí a sánkovačka

Slalom detíVážená lyžiarska aj nelyžiarska obec. Dovoľujeme si Vás informovať o uskutočnených akciách, ktoré boli avizované minulý týždeň. V sobotu (27.01.2018) sa uskutočnil slalom detí (kategórie – najmladší, dievčatá, chlapci do 10 rokov, chlapci nad 10 rokov). Už skoro pred ohlasovaným začiatkom pretekov, sa začali na lyžiarskej dráhe schádzať malí aj o niečo väčší lyžiari v sprievode svojich rodičov. Po registrácii a zraze na vrchu trate, bolo odštartované. Súťažiaci absolvovali dve kolá. Po následnom sčítaní výsledných časov, boli určení a vyhodnotení najlepší lyžiari v jednotlivých kategóriách. Výsledky súťaže (viď foto). Pre informáciu : pretekov sa zúčastnilo 20 pretekárov, z toho najmladší súťažiaci mal 4 roky a najstarší 12 rokov. V nasledujúci deň (t.j. 28.01.2018 – nedeľa) sa uskutočnili Sánkovačkapreteky v sánkovačke. Na nízku účasť súťažiacich (pretekov sa zúčastnili 4 deti s rodičmi) sa podpísali zhoršené klimatické podmienky. Súťažilo sa v troch kolách. Pretekov sa iniciatívne zúčastnili aj rodičia, ktorí svojou prítomnosťou a aktívnym prístupom k pretekom vytvorili fantastickú a nezabudnuteľnú atmosféru, za čo im lyžiarsky oddiel MTJ Nitrianske Pravno, ďakuje. Po sčítaní výsledných časov boli určení dvaja víťazi a dve tretie miesta. Táto akcia („sánkovačka“) bola uskutočnená ako nultý ročník, preto pevne veríme, že si nájde miesto aj pre opakovanie v budúcich ročníkoch. Zároveň sa touto cestou chceme poďakovať sponzorom uskutočnených akcií, menovite :

Nespa, s.r.o. , Reviservis-Peter Lenčéš (drogéria), ELEKTRO-Miroslav Jašek, Potraviny Domanik.

Až nám počasie dovolí, chceli by sme uskutočniť ešte „Karneval na lyžiach“, „Preteky na bežkách“ a pokiaľ nám bude priať Perinbaba, tak 33. ročník „Veľkonočné vajíčko“. O pripravovaných akciách sa Vás budeme snažiť včas informovať.

Zostávame s pozdravom : „Športu zdar a lyžovaniu obzvlášť!“.

LO MTJ


 


Predpoveď počasia

dnes je: 20.9.2019

meniny má: Ľuboslav, Ľuboslava

podrobný kalendár

Za obsah zodpovedá
Obec Nitrianske Pravno

webygroup
ÚvodÚvodná stránka