Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4 Prechod na navigáciu Hlavné menu 5 Prechod na navigáciu Hlavné menu 6 Prechod na navigáciu vodorovná

Tenisový oddiel

Logo - lyžiarsky oddiel Nitr.Pravno

TENISOVÝ ODDIEL MTJ
Nitrianske Pravno

 Základy správania a povinnosti hráčov       Cenník 2019


 

24.9.2018 :: Detský tenisový kurz v auguste 2018

Detský tenisový kurzPo vydarenom minuloročnom pilotnom projekte pripravil Tenisový oddiel v Nitrianskom Pravne pre detských tenisových fanúšikov Pravnianský tenisový kurz aj tento rok.

Bolo pre nás veľkým potešením a zadosťučinením, že sa nám do kurzu prihlásilo 52 detí, čo bolo o 16 chlapcov a dievčat viac ako minulý rok. Po dennom letnom tábore je to ďalší vydarený projekt, do ktorého sa prihlásilo viac ako 50 detí. Pre rodičov to bola možnosť vyskúšať svoje deti, či ich tenis zaujme a v neposlednom rade aj ponúknuť spôsob, ako stráviť časť prázdnin „v pohybe“. Kurz sa konal počas troch týždňov v auguste na tenisových kurtoch v Nitrianskom Pravne. Deťom sa venovala profesionálna trénerka Lucia Vršková, ktorá v Prievidzi trénuje na tenisových dvorcoch v Necpaloch. Na úvodnom stretnutí si ich trénerka rozdelila do skupín podľa úrovne a veku a potom dva krát týždenne trénovali v skupinách po 2-4 deti. Nové deti trénerka viedla od úplných začiatkov, tie skúsenejšie sa už zdokonaľovali a súperili medzi sebou... Ako darček si odniesli tričko a kopec zážitkov z tenisových dvorcov. Vďaka pozitívnej spätnej väzbe od rodičov sme veľmi radi, že naše úsilie nebolo márne a približne desať nových detí bude pokračovať v tréningoch aj ďalej v septembri.

Na záver by som chcel poďakovať všetkým zúčastneným a rodičom za prejavený záujem, obecnému úradu za finančnú podporu, trénerke Lucii Vrškovej za skvelé vedenie počas kurzu a celému organizačnému tímu TO Nitrianske Pravno za usporiadanie tejto akcie. Veríme, že i naďalej budeme môcť prispievať k športovému vyžitiu detí počas prázdnin.

 
Tešíme sa s vetou: „Dajte deti na tenis“.

Marek Oller
Tenisový oddiel


 


Predpoveď počasia

dnes je: 20.9.2019

meniny má: Ľuboslav, Ľuboslava

podrobný kalendár

Za obsah zodpovedá
Obec Nitrianske Pravno

webygroup
ÚvodÚvodná stránka