Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4 Prechod na navigáciu Hlavné menu 5 Prechod na navigáciu Hlavné menu 6 Prechod na navigáciu vodorovná

Centr.soc.služieb Bôrik

CSS BôrikCentrum Sociálnych Služieb

Žltá 319/25, 972 13 Nitrianske Pravno
tel: 046/ 5446 190 fax: 046/ 5447 518
e-mail: cssnp@stonline.sk
Web stránka CSS: http://www.csspravno.sk/

Svojim klientom poskytuje celoročnú starostlivosť - zabezpečuje stravovanie, bývanie, zaopatrenie. Je jedno z najväčších zariadení poskytujúcich starostlivosť v takomto rozsahu. Zložené je z jedného účelového zariadenia s celkovou kapacitou 206 lôžok.


 

21.6.2019 :: Hry bez hraníc

Hry bez hraníc - Organizované 21.6.2019 v CSS Nádej v Dolnom Lieskove.

V tento pekný slnečný deň sme sa vybrali s našimi prijímateľmi sociálnych služieb na športové podujatie, ktoré sa konalo pod záštitou TSK pod názvom Hry bez hraníc. Podujatie sa konalo v areáli CSS Nádej v krásnom parku, ke boli pre súťažiacich pripravené rôzne súťažné stanovištia a všetko sa nieslo v duchu Poznaj a chráň- tento rok bolo podujatie zamerané na prírodnú tematiku. Súťažiaci spoznávali prírodniny, ako zvieratá, stromy, rastliny vo forme kvízov, hádaniek. Našemu mužstvu sa darilo a najlepšou ocenenou za naše zariadenie bola Zuzka Koreňová, ktorá dostala aj sladkú odmenu. Celý tím pracoval úspešne a pomáhali si za čo im touto cestou patrí vďaka. Všetci si domov odniesli pekné zážitky z celého dňa a dobrú náladu.

Mgr.Adriana Bogáňová

Hry bez hranícHry bez hranícHry bez hraníc


 


Predpoveď počasia

dnes je: 19.9.2019

meniny má: Konštantín

podrobný kalendár

Za obsah zodpovedá
Obec Nitrianske Pravno

webygroup
ÚvodÚvodná stránka