Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4 Prechod na navigáciu Hlavné menu 5 Prechod na navigáciu Hlavné menu 6 Prechod na navigáciu vodorovná

Lyžiarsky oddiel

Logo - lyžiarsky oddiel Nitr.Pravno

LYŽIARSKY ODDIEL MTJ
Nitrianske Pravno


 

19.1.2018 :: Otvorili sme sezónu 2018!

Otvorili sme sezónu na vleku vo VyšehradnomKonečne aj na nás „lyžiarov“ sa usmialo šťastie a otvorili sme sezónu 2018. Nakoľko nám Perinbaba nadelila kopec snehu, ešte v piatok bol upravený svah pre nedočkavých lyžiarov na nasledujúcu sobotu. Úprimne musíme povedať, že tak upravená zjazdovka doteraz ešte nebola. Pre našich najmenších sme spustili do prevádzky aj malý vlek. Vzhľadom na priaznivé snehové podmienky sa lyžovalo celý víkend.

Pokiaľ by sneh vydržal, chceli by sme nasledujúcu sobotu (t.j. 27.01.2018) uskutočniť lyžiarsky pretek – slalom pre deti do 14 rokov. Taktiež by sme v nedeľu (t.j. 28.01.2018) chceli zorganizovať sánkovačku al. bobovačku pre našich najmenších. Pre všetkých bude prichystaná aj sladká odmena. Preto Vás touto cestou zároveň srdečne pozývame na pripravované podujatia. Príďte podporiť našich mladých lyžiarov ako aj našich najmenších.

Zostávame s pozdravom : „Športu zdar a lyžovaniu obzvlášť!“.

LO MTJ Nitr.Pravno


 


Predpoveď počasia

dnes je: 20.9.2019

meniny má: Ľuboslav, Ľuboslava

podrobný kalendár

Za obsah zodpovedá
Obec Nitrianske Pravno

webygroup
ÚvodÚvodná stránka