Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4 Prechod na navigáciu Hlavné menu 5 Prechod na navigáciu Hlavné menu 6 Prechod na navigáciu vodorovná

Lyžiarsky oddiel

Logo - lyžiarsky oddiel Nitr.Pravno

LYŽIARSKY ODDIEL MTJ
Nitrianske Pravno


 

17.3.2018 :: Zájazd na Kubínsku hoľu

Výbor LO MTJ sa už pred niekoľkými rokmi dohodol, že bude organizovať pre svojich členov, ich rodinných príslušníkov a priaznivcov lyžovania z Nitrianskeho Pravna a okolia zájazdy po krásnych lyžiarskych strediskách po Slovensku. Výhodnejšie finančné podmienky pri zájazdoch určil pre tých, ktorí sa podieľali na brigádach LO a tých, ktorí podporili LO 2 % z daní.

Na konci lyžiarskej sezóny (17.03.2018) LO usporiadal zájazd do krásneho strediska Kubínska hoľa, hoci v pôvodnom pláne bolo stredisko Malinô Brdo. Keďže počasie pred zájazdom nepriaznivo ovplyvnilo snehové podmienky nielen v danom stredisku, došlo ku zmene strediska a to tak, že sa ráno pred odchodom rozhodovalo medzi strediskami Oščadnica Veľká Rača, Malinô Brdo a Kubínskou hoľou. Účastníci sa rozhodli pre Kubínsku hoľu. Myslíme si, že toto rozhodnutie bolo správne. Pri príchode do strediska sme boli nadšení snehovými podmienkami a prepravnými možnosťami tohoto strediska. Ďalšou výhodou bola možnosť oddychu a občerstvenia v zariadeniach po celom stredisku.

Podľa ohlasov účastníkov zájazdu to bola jedna z najvydarenejších lyžovačiek v posledných rokoch. Výbor LO dúfa, že v nasledujúcich rokoch nás nebude obchádzať sneženie a vo väčšom rozsahu využijeme aj naše lyžiarske stredisko vo Vyšehradnom, ktoré nemá zasnežovanie (hoci by sa zišlo) a znova sa k nám vrátia tí, ktorým sa vždy páčila rodinná atmosféra tohto malého, no veľmi pekného a lacného strediska.

Výbor LO sľubuje, že v priebehu roka 2018 sa znovu postará o zlepšenie podmienok na lyžovanie v stredisku a postará sa aj o to, aby nám nevítaní návštevníci neničili náš, teda obecný majetok a aby nám neodcudzovali ťažko nadobudnuté zariadenia, potrebné na chod lyžiarskeho strediska.

Zostávame s pozdravom : „Športu zdar a lyžovaniu obzvlášť!“.


Výbor LO MTJ Nitrianske Pravno

Kubínska Hoľa

Kubínska Hoľa

Kubínska Hoľa

Kubínska Hoľa

Kubínska Hoľa


 


Predpoveď počasia

dnes je: 23.10.2019

meniny má: Alojzia

podrobný kalendár

Za obsah zodpovedá
Obec Nitrianske Pravno

webygroup
ÚvodÚvodná stránka