Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4 Prechod na navigáciu Hlavné menu 5 Prechod na navigáciu Hlavné menu 6 Prechod na navigáciu vodorovná

Tenisový oddiel

Logo - lyžiarsky oddiel Nitr.Pravno

TENISOVÝ ODDIEL MTJ
Nitrianske Pravno

 Základy správania a povinnosti hráčov       Cenník 2019


 

15.6.2019 :: Detský tenisový turnaj

V sobotu 15.6.2019 sa v areáli športového štadióna v Nitrianskom Pravne konal obľúbený tenisový turnaj detí . Do turnaja sa prihlásilo 16 detí vo veku od 7 do 14 rokov, ktoré boli rozdelené do štyroch skupín podľa výkonnosti. Kvôli počasiu, kde poobedňajších hodinách predpovedali vysoké teploty sme naplánovali začiatok turnaj čo najskôr. Tomu sme prispôsobili aj pravidlá, podľa ktorých tri skupiny hrali na jeden set do štyri a tí najmenší tzv. super-tiebreakom do 10 bodov.

Spoločná foto

Počas zápasov sa deti veľmi snažili, podávali skvelé výkony, ktoré rodičia a ostatní nadšenci tenisu ocenili aj potleskom.

 Výsledky detského turnaja:

Dievčatá

1. Natália Ollerová
2. Bronislava Kubíčková
3. Tamara Gromová
4. Sofia Muchová

Chlapci „A“

1. Marek Oller
2. Matúš Grom
3. Peter Mucha
4. Tobias Barlok

Chlapci „B“

1. Dávid Ličko
2. Lukáš Vrábel
3. Patrik Šujan
4. Filip Kubíček

Prípravka MIX

1. Sebastián Áč
2. Sandra Bukovinská
3. Šimon Bielik
4. Jakub Bielik

 

 

Deti si z turnaja okrem pekného zážitku, súťažnej atmosféry a zápasových skúseností odniesli aj ocenenia v podobe medailí, pohárov pre víťazov a vecné ceny.

Za podporu ďakujeme Obecnému úradu Nitrianske Pravno a sponzorom – BM studio, Ivana Ollerová, Pohostinstvo „11“ p.Poljaková, Drogéria p.Lenčešová, Potraviny Domanik, Pentimex, Lesy SR, Lucia Vršková, Bubble Waffle Korzo

 

Marek Oller
Tenisový oddiel


 


Predpoveď počasia

dnes je: 20.9.2019

meniny má: Ľuboslav, Ľuboslava

podrobný kalendár

Za obsah zodpovedá
Obec Nitrianske Pravno

webygroup
ÚvodÚvodná stránka