Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4 Prechod na navigáciu Hlavné menu 5 Prechod na navigáciu Hlavné menu 6 Prechod na navigáciu vodorovná

Materská škola

Materská škola Nitrianske Pravno

MŠ

Spojená škola - Základná škola s materskou školou - Grundschule mit Kindergarten

Materská škola Nitrianske Pravno
Hviezdoslavova 1, 972 13 Nitrianske Pravno

tel: 046/5446321
email: msnitr.pravno@gmail.com
web: http://msnitrianskepravno.edupage.org

MŠ - Vstup MŠ - Ihrisko MŠ - Pavilón Interiér MŠ - Interiér Hračky v triedach Pestrofarebné skrinky na oblečenie Trieda Triedy Triedy Oddychovňa

 


 

14.6.2019 :: Rozlúčka predškolákov

Naši budúci školáci sa lúčili s materskou školou na šmolkovskej noci v MŠ dňa 14.06.2019 a rozlúčkou na Obecnom úrade dňa 20.06.2019.

Noc šmolkovPiatok 14. jún bol pre predškolákov výnimočný. Vrátili sa do MŠ v podvečerných hodinách, oblečení ako šmolkovia a vydali sa spolu s pani učiteľkami na noc plnú dobrodružstiev. Navštívili šmolkovskú dedinku, v ktorej na nich čakal pestrý program. Deti spievali, tancovali, zoznamovali sa s rozprávkovými postavičkami šmolkov, plnili rôzne vedomostné a pohybové úlohy, prekonávali prekážkovú dráhu a výtvarne tvorili. Na večeru mali deti pripravenú hostinu a zamaškrtili si na sladkých muffinoch v tvare muchotrávok. Najväčšiu radosť mali zo šmolko diskotéky, stoličkového tanca, skúšky odvahy v tme s baterkami a hľadania pokladu. Veľkým prekvapením počas večernej zábavy bol pre deti maskot šmoulinky a určite nezabudnuteľným zážitkom bol spánok v škôlkarských postieľkach, ktorý zvládli všetci naši predškoláci.

Ďakujeme výboru ZRŠ za poskytnuté financie a rodičom za pomoc pri zakúpení občerstvenia a sladkostí do balíčkov. Veľká vďaka patrí p. Čavojskej za zapožičanie maskota šmoulinky a p. Kiacovej za krásne a chutné muffiny. Počas celej noci a rozlúčkyy na OÚ nás kameroval p. Gocman, ktorému tiež ďakujeme.

Rozlúčka predškolákov

Dňa 20. júna sa deti slávnostne rozlúčili s celým kolektívom MŠ na OÚ v Nitrianskom Pravne krásnym programom. Pán starosta spolu s pani zástupkyňou pre MŠ deťom odovzdali osvedčenia o ukončení predprimárneho vzdelávania a darčeky od výboru ZRŠ. Na konci rozlúčky sa pani zástupkyňa poďakovala p. Zacharovej za členstvo vo výbore a p. Polevková poďakovala za všetkých rodičov.

Našim budúcim školákom prajeme veľa šťastia v ZŠ.

Mgr. Veronika Figurová


 


 


Predpoveď počasia

dnes je: 21.10.2019

meniny má: Uršuľa

podrobný kalendár

Za obsah zodpovedá
Obec Nitrianske Pravno

webygroup
ÚvodÚvodná stránka