Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4 Prechod na navigáciu Hlavné menu 5 Prechod na navigáciu Hlavné menu 6 Prechod na navigáciu vodorovná

Klub dôchodcov

Klub dôchodcov Nitrianske Pravno

PA090012.JPG

Klub dôchodcov Nitrianske Pravno
Dlhá ul. 598/22 Nitrianske Pravno 972 13
Kontakt : 046/5446 645, 0911/ 939 113
Predsedníčka klubu: Jarmila Mokrá

Otvorené v pracovné dni: v pondelok, stredu a piatok od 14.00 do 17.00 hod.


 

13.6.2018 :: Jubilanti v klube dôchodcov

Každý rok sa v klube dôchodcov oslavujú členovia klubu – jubilanti. V prvom a druhom polroku roka sú jubilanti spolu s členmi klubu prijatí v obradnej sieni obecného úradu. Tam sa im prihovorí starosta obce a členky ZPOZu pripravia malý kultúrny program. Pridá sa ku nim aj spevácka skupina Jesienka, ktorá nacvičuje pod vedením Ľ. Fridrichovej, a za sprievodu hry na harmonike E. Briatkovej pripravujú program do klubu na každé spoločné posedenie.

Sme radi a vďační za to, že sa v našej obci venuje seniorom takáto pozornosť zo strany vedenia obce, aj poslancov zastupiteľstva obce.

Aj v júni sa uskutočnilo prijatie jubilantov, ktorých bolo tento raz trinásť, ale na obrade sa zúčastnilo zo zdravotných dôvodov len dvanásť jubilantov. Najstaršími boli pani Ž, Oslicová a F. Mendel. Títo dvaja už oslávili svojich 85. rokov a pani A. Trautenbergerová sa dožila svojej 80 -ky.

Ďalší štyria členovia oslávili 75 rokov, štyria 70 rokov a dvaja 65 rokov.

Dúfam, že som nikoho neurazila zverejnením veku, lebo dožiť sa vyššieho veku je hodné úcty.

Preto chceme zaželať všetkým našim jubilantom najmä veľa zdravia, pokoj v duši, pohodu v rodinách a potešenie z každého nového dňa. Nech sú im ich deti a vnúčence na radosť a po ruke, až ich budú potrebovať.

Za výbor KD J. Mokrá

JubilantiJubilantiJubilanti


 


Predpoveď počasia

dnes je: 21.3.2019

meniny má: Blahoslav

Za obsah zodpovedá
Obec Nitrianske Pravno

webygroup
ÚvodÚvodná stránka