Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4 Prechod na navigáciu Hlavné menu 5 Prechod na navigáciu Hlavné menu 6 Prechod na navigáciu vodorovná

Klub dôchodcov

Klub dôchodcov Nitrianske Pravno

PA090012.JPG

Klub dôchodcov Nitrianske Pravno
Dlhá ul. 598/22 Nitrianske Pravno 972 13
Kontakt : 046/5446 645, 0911/ 939 113
Predsedníčka klubu: Jarmila Mokrá

Otvorené v pracovné dni: v pondelok, stredu a piatok od 14.00 do 17.00 hod.


 

13.4.2018 :: Deň narcisov v našej obci

Deň narcisov - logoAko po iné roky, tak aj tento, sa výbor Klubu dôchodcov dohodol aj s členkami výboru SČK na spolupráci pri ponúkaní narcisov. Prihlásili sa ako spoluorganizátori, aby získali pre onkologicky chorých na pomocky, vylepšenie liečby a rekonvalescencie nejaké finančné prostriedky.

Chcem poďakovať všetkým občanom, ktorí do zbierky vyhlásenej Ligou proti rakovine, prispeli akou koľvek sumou. Z Ligy dostávame spätne informáciu o tom, koľko sa v ktorý rok vyzbieralo, ale aj o tom ako a komu boli peniaze zo zbierok rozdelené. Všetky položky sú overiteľné a preto si myslím, že je to jedna zo zbierok do ktorej sa oplatí prispieť.

Deň narcisov sa uskutočnil 13. apríla a hoci v ten deň práve pršalo, podarilo sa našim desiatim členom klubu a dvom členkam SČK vyzbierať po uliciach, pred predajňami a v niektorých firmách obce spolu 788.50 Eur. Táto suma bola prostredníctvom Slovenskej sporiteľne a.s. v Nitrianskom Pravne poukázaná na účet Ligy proti rakovine hneď v deň zbierky.

Chcem poďakovať najmä členom klubu dôchodcov, ktorí majú dosť svojich zdravotných problémov a napriek tomu sa zapojili do ponúkania narcisov. Tak isto patrí poďakovanie aj dvom členkam výboru SČK, ktoré vypomáhajú ponúkať narcisy vo firme Rialto s.r.o. Verím, že táto naša aktivita nebola márna, a že poslúži chorým, ktorí to potrebujú.

J. Mokrá


 


Predpoveď počasia

dnes je: 16.1.2019

meniny má: Kristína

Za obsah zodpovedá
Obec Nitrianske Pravno

webygroup
ÚvodÚvodná stránka