Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4 Prechod na navigáciu Hlavné menu 5 Prechod na navigáciu Hlavné menu 6 Prechod na navigáciu vodorovná

Lyžiarsky oddiel

Logo - lyžiarsky oddiel Nitr.Pravno

LYŽIARSKY ODDIEL MTJ
Nitrianske Pravno


 

12.3.2017 :: Zlodeji opäť navštívili naše stredisko

V poľovníckom žargóne by sa povedalo, že sa nám v rajóne objavila škodná. A takáto škodná navštívila aj v nedeľu 12.03.2017 naše lyžiarske stredisko. A dokonca v priebehu nedele 2x. Navyše táto „škodná“ bola aj úspešná a podarilo sa jej ukradnúť stojanovú vŕtačku.
I napriek okamžitému zásahu Polície (lyžiarske stredisko je napojené na centrálny pult) nebola táto škodná pristihnutá pri čine. Preto sa touto cestou obraciame na občanov Nitrianskeho Pravna, hlavne časti Vyšehradné a chceme ich požiadať o pomoc, aby nám dopomohli akýmikoľvek informáciami, ktoré by smerovali k vypátraniu páchateľa či páchateľov. I keď nejde o prostriedky vysokej ceny, pre nás majú veľký význam, lebo ich používame na vylepšenie a zdokonalenie lyžiarskeho strediska, ktoré je majetkom obce a zároveň všetkých nás.

Výbor LO MTJ

Ilustr.obrázok


 


Predpoveď počasia

dnes je: 20.9.2019

meniny má: Ľuboslav, Ľuboslava

podrobný kalendár

Za obsah zodpovedá
Obec Nitrianske Pravno

webygroup
ÚvodÚvodná stránka