Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4 Prechod na navigáciu Hlavné menu 5 Prechod na navigáciu Hlavné menu 6 Prechod na navigáciu vodorovná

Rôzne

Rôzne športové informácie


 

12.1.2009 :: Hokej Solka Cup 2009

V sobotu 10. januára o 15:00 sa na ľadovej ploche detského ihriska v Solke odohral finálový zápas o Solčiansky pohár 2009. Na úvodné buly, ktoré vhadzoval generálny manager podujatia Ján Lacko st. sa postavili kapitáni teamov Solky a Pravenca. Prvé dve tretiny hráči Solky dokonale využívali domáce prostredie a bolo evidentné, že početné domáce hladisko ich ženie dopredu. Hoci v poslednej tretine domácim hráčom už dochádzal dych, podarilo sa im uhájiť premiérové víťazstvo. Zápas hraný na 3 x 15min. skončil víťazstvom solčianského teamu 15:12. Treba podotknúť, že pravenčianský team bol viac ako zdatný a keby prišiel v plnej sile mohlo sa skóre vyvíjať inak.

Vydarená akcia, na ktorej sa všetkým zúčastneným podávala Gros-Pavlaková držková polievka bola ukončená záverečným vyhodnotením v pohostinstve Relax. Za najlepších domácich hráčov boli vyhásení Martin Hanuska a Ján Lacko ml. Najlepšími v pravenčianskom drese sa stali Rado Hanuska a Miloš Klimant.

M.Huba


 


Predpoveď počasia

dnes je: 18.9.2019

meniny má: Eugénia

podrobný kalendár

Za obsah zodpovedá
Obec Nitrianske Pravno

webygroup
ÚvodÚvodná stránka