Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4 Prechod na navigáciu Hlavné menu 5 Prechod na navigáciu Hlavné menu 6 Prechod na navigáciu vodorovná

Reportáže

Reportáže z kultúrnych podujatí

1.6.2019 :: Medzinárodný deň detí

MDDVšetci určite uznáte, že dnešné deti majú skutočne všetko. Hračiek, či sladkostí majú počas celého roka viac ako dosť. Čo im teda darovať, aby bol tento sviatok pre nich výnimočný, originálny, nezabudnuteľný a krásny.

Iste, malá drobnosť vždy poteší, ale darovať zážitok, stráviť s nimi svoj voľný čas, venovať sa len im, rozprávať sa a hlavne počúvať ich túžby a priania je pre deti tým najvzácnejším, čo im môžeme okrem lásky v ich deň darovať.

Pri príležitosti dňa detí organizuje takmer každá obec na Slovensku rôzne detské akcie a podujatia, na ktorých sa môžete so svojou ratolesťou zúčastniť. V Nitrianskom Pravne to veru nebolo inak. Obec si pre vaše, naše deti pripravila bohatý kultúrny program. Okrem stánkov s občerstvením a sladkosťami ste mali možnosť potešiť sa z množstva umeleckých hostí, ktorí zavítali do našej obce iba kvôli vám! Bol to Kaukliar – šaško Fjodor, mali ste možnosť ukázať svoju šikovnosť na tvorivých dielničkách, kto chcel si zatancoval na minidiskotéke s rozprávkovými maskotmi, prišli tiež blázniví kaukliari na vysokej nohe – chodúľoch.
V podaní Divadelnej spoločnosti ste mohli vidieť Dračí príbeh a záver patril Divadlu NATraky a rozprávke Ako namaľovať dúhu.

Magdaléna Vaňová

 


 


Predpoveď počasia

dnes je: 18.8.2019

meniny má: Elena, Helena

podrobný kalendár

Za obsah zodpovedá
Obec Nitrianske Pravno

webygroup
ÚvodÚvodná stránka