Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4 Prechod na navigáciu Hlavné menu 5 Prechod na navigáciu Hlavné menu 6 Prechod na navigáciu vodorovná

Reportáže

Reportáže z kultúrnych podujatí

1.6.2018 :: Medzinárodný deň detí

PerexKultúrna komisia na svojom zasadatí 2. mája, mala vo svojom programe aj zabezpečenie oslavy sviatku všetkých detí - MDD, ktorý sa uskutočnil 1.júna na futbalovom ihrisku. Tento rok sme oslovili spolky a organizácie fungujúce v Nitrianskom Pravne, ktoré sú finančne podporované obcou, aby prispeli svojou aktivitou a vytvorili pre deti popoludnie plné zábavy, športovania a hier.

Ďakujeme futbalovému a tenisovému oddielu MTJ, OZ Vyšehrad, SČK, ZUŠ, členom Hasičského zboru a Pravňanskému zväzu žien. Ďakujeme aj pani Ing. Čavojovej a jej kolegovi Branislavovi Mellovi z lesnej správy Nitrianske Pravno, ktorí mezi nás zavítali s poučnou lesnou pedagogikou. Pán Marek Šiatinský nám bezplatne zapožičal veľkú skákaciu žirafu. V neposlednom rade chcem osobne poďakovať všetkým mojím kolegom z OcÚ za nezištnú pomoc počas celej akcie.

Záver podujatia patril Divadielku Severka z Novák s divadelným predstavením Svrček a mravce.

Milé deti - dúfam, že naša snaha vytvoriť pre Vás príjemné popoludnie vyšla a o rok sa na Vás tešíme znova.

Magdaléna Vaňová


 


Predpoveď počasia

dnes je: 23.4.2019

meniny má: Vojtech

Za obsah zodpovedá
Obec Nitrianske Pravno

webygroup
ÚvodÚvodná stránka