Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4 Prechod na navigáciu Hlavné menu 5 Prechod na navigáciu Hlavné menu 6 Prechod na navigáciu vodorovná

OZ Bôrik

OZ Bôrik - logoObčianske združenie Bôrik
Dlhá 428/67 
972 13 Nitrianske Pravno
http://www.ozborik.sk/

predseda združenia : Alfréd Šverčík  : 0902 721 733 

Občianske združenie Bôrik bolo zaregistrované na Ministerstve vnútra Slovenskej republiky dňa 12. 5. 2008. Združenie užíva a stará sa o vodnú plochu Bôrik I. a Bôrik II. ... viac informácií


 

1.5.2018 :: Otvorenie sezóny 2018 na rybníkoch

Otvorenie rybárskej sezóny 2018Jar je v plnom prúde, príroda ožila a preto prišiel čas, aby sa k životu prebudili aj naše pravnianske rybníky, ktoré spravuje OZ Bôrik. V utorok 1.mája bol ten deň, kedy sa slávnostne otvorila nová rybárska sezóna. 

Už od rána vládol pri rybníkoch čulý ruch, všetko sa pripravovalo, aby o 9.00 hod. mohlo všetko začať. 
Ako inak, aj tento rok sa začínalo vztýčením zástavy združenia a spevaním hymny všetkých pravnianskych rybárov. Atmosféra bola výborná, z chuti si zaspievali naozaj všetci. 
Po oficiálnom úvode prišiel čas na zábavu a súťaže. Súťažili ženy, muži hlavne radili a pomáhali. Najväčšiu rybu sa podarilo uloviť  Ľubke Pavlíčkovej. Na druhom mieste skončila Katka Janovcová. Tretie miesto patrilo Vierke Thurskej, štvrté Hanke Kremlovej. Na piatom mieste sa umiestnila Peťa Schniererová a na šiestom Blanka Barloková. Všetkým ženám blahoželáme a ďakujeme za účasť.

Pretekmi sa ale podujatie neskončilo, lebo tak ako každý rok, aj tento sa prijímali nový členovia do cechu. Samozrejme, nechýbal prijímací obrad - oblievanie vodou. 

Zábava a utužovanie vzájomných vzťahov pokračovali až do neskorých popoludňajších hodín. Ján Pupák navaril výborný guláš, Vladimír Richter zase pripravil jeho špecialitu - Halászlé a šéf Alfréd Šverčík vynikajúce údené ryby. Všetkým chutilo a keďže počasie nám mimoriadne prialo, veselo bolo až do večera. 

P.Č.


 


Predpoveď počasia

dnes je: 16.1.2019

meniny má: Kristína

Za obsah zodpovedá
Obec Nitrianske Pravno

webygroup
ÚvodÚvodná stránka