Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4 Prechod na navigáciu Hlavné menu 5 Prechod na navigáciu Hlavné menu 6

Tenisový oddiel

Logo - lyžiarsky oddiel Nitr.Pravno

TENISOVÝ ODDIEL MTJ
Nitrianske Pravno

 Základy správania a povinnosti hráčov       Cenník 2018


 

Úvod sezóny 2017

Tenisový oddiel pri MTJ v Nitrianskom Pravne zahájil svoju 16. sezónu tradične prípravou tenisových dvorcov. V apríli sa uskutočnili štyri brigády, na ktorých sa zúčastnili všetci členovia oddielu a spoločne sa nám podarilo k 1. máju oficiálne otvoriť letnú sezónu a prenajímanie dvorcov. Touto cestou by sme chceli poďakovať Jankovi Domanikovi, ktorý nám každoročne zapožičiava vibračný valec na spevnenie povrchu tenisových dvorcov.

Brigáda
Brigáda
Brigáda

Tradične prvým turnajom, ktorý tenisový oddiel organizuje je mužský štvorhrový turnaj, ktorý sa uskutočnil 13.mája. Aj tento rok sme zachovali tradíciu a zloženie jednotlivých dvojíc sme vyžrebovali náhodným spôsobom, aby bol turnaj zaujímavý. Premiérovo sa spolu stretla aj dvojica Stanislav Holec a Marek Oller, ktorá bola hneď od začiatku favoritom na víťazstvo v turnaji. Úlohu favorita potvrdzovali od prvého zápasu a po víťazstve v skupine, následne dominovali aj vo vyraďovacích súbojoch a vo finále si poradili s dvojicou Števo Vnučko a Miro Spál výsledkom 9:7.

Turnaj - 4hry
Turnaj - 4hry

Okrem turnaja už všetky naše družstvá začali aj svoje súboje v Hornonitrianske amatérskej tenisovej lige. Všetky tri družstvá hrajú tento rok 1. ligu, takže na záver sezóny sa uskutočnia tri vzájomné derby zápasy. Keďže konkurencia je veľmi silná našim cieľom je udržanie v 1. lige.

V júni organizuje TO prvý tohtoročný detský turnaj, v sobotu 17. 6. 2017 o 8,00 očakávame účasť minimálne 15 detí. Turnaj je otvorený pre všetky deti z Nitrianskeho Pravna, takže týmto zároveň pozývame rodičov aj so svojimi ratolesťami, aby prišli medzi nás.

Posledná informácia z činnosti oddielu je nešportového charakteru. Naši dlhoroční členovia Zdeno Spál a Nina Tomašáková si na konci mája povedali spoločné ÁNO a spečatili tak svoj krásny vzťah manželstvom, ku ktorému im zo srdca gratulujeme a prajeme veľa šťastia.

 

Tenisový oddiel MTJ Nitrianske Pravno
Pavel Kubíček


 


Predpoveď počasia

dnes je: 23.6.2018

meniny má: Sidónia

Tešíte sa na Tradičný Pravňanský jarmok?
 
 
73%

 
 
 
27%

 
Počet hlasujúcich: 26

Za obsah zodpovedá
Obec Nitrianske Pravno

webygroup
ÚvodÚvodná stránka