Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4 Prechod na navigáciu Hlavné menu 5 Prechod na navigáciu Hlavné menu 6

TENISOVÝ ODDIEL MTJ
Nitrianske Pravno

Základy správania a povinnosti hráčov       Cenník 2017

Tenisové turnaje august-september 2017

Tenisový oddiel pri MTJ v Nitrianskom Pravne každoročne v auguste organizuje svoje pravidelné turnaje. Nebolo tomu inak ani tento rok.

Turnaj v mužskej dvojhre - Prekliaty úderV sobotu 5. augusta sme zorganizovali turnaj v mužskej dvojhre, ktorý už niekoľko rokov nesie názov PREKLIATY ÚDER. Turnaja sa zúčastnilo 14 hráčov, ktorí od rána absolvovali zápasy v jednotlivých skupinách a popoludní turnaj gradoval vyraďovacími súbojmi. Do finále postúpila dvojica Števo Vnučko a Miro Spál. Po výsledku 6:3 bol nakoniec úspešný Miro Spál a prvý krát sa mu podarilo turnaj vyhrať k čomu mu srdečne blahoželáme.

Tradičný turnaj zmiešaných štvorhierNasledujúcu sobotu 12. augusta sa konal tiež tradičný turnaj zmiešaných štvorhier, ktorého sa zúčastnilo 8 dvojíc. Väčšinou sú dvojice zložené z manželských párov, ale tento krát prišlo k jednej výnimke, keďže Marek Oller nastúpil v páre so svojou dcérou Natáliou. Ako to už v športe býva, tak Natálkin elán a nebojácna hra, ktorú predvádza v detských turnajoch, bez problémov preniesla aj do hry s oveľa staršími a skúsenejšími hráčmi a vo finále zvíťazila spolu so svojim otcom Marekom nad Braňom Ličkom a Rebekou Buocikovou po výsledku 6:3. Všetci sme mali z tohto víťazstva radosť, pretože našim cieľom je viesť k tenisu práve deti a vychovať si novú generáciu tenistov.

Detský tenisový turnajPosledným turnajom sezóny 2017 bol detský turnaj, ktorý sa uskutočnil v sobotu 9. septembra. Turnaja sa zúčastnilo 18 detí, a práve účasť je to čo nás najviac teší. Deti sme rozdelili do štyroch kategórií podľa veku a výkonnosti. Počas celého dňa súperili deti o každú loptičku a víťazstvo v zápase. V kategórii C - dievčatá zvíťazila bez prehry Ema Baniarová, v kategórii C –chlapci Matúš Baniar, v zmiešanej skupine B zvíťazil Marek Oller a v hlavnej zmiešanej skupine najstarších detí triumfovala Natália Ollerová. Na slávnostnom vyhodnotení všetky deti dostali vecné ceny a spoločne sme zagratulovali víťazom.

V budúcom roku bude Tenisový oddiel opäť organizovať minimálne dva detské turnaje, a každé dieťa, ktoré si chce zmerať sily so svojimi rovesníkmi je u nás vítané.

Ďakujeme za podporu sponzorom: BM studio, Pentimex, Slovaktual, Lesy SR.