Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4 Prechod na navigáciu Hlavné menu 5 Prechod na navigáciu Hlavné menu 6

Sociálny taxík - anketa na zistenie záujmuVytlačiť
 


Vážení obyvatelia obce Nitrianske Pravno
s priľahlými časťami Solka a Vyšehradné,

dovoľujeme si obrátiť sa na vás s prosbou o spoluprácu. Radi by sme, na odporúčanie sociálnej komisie, v našej obci zaviedli prepravnú službu tzv. sociálny taxík. V zmysle zákona o sociálnych službách je túto službu možné poskytnúť osobám s nepriaznivým zdravotným stavom. 

Prosíme vás o vyplnenie anketového lístka, ktorý nám pomôže pri zistení záujmu o využívanie tejto služby, ako aj podmienok jej využívania.

Sociálny taxík by prevážal obyvateľov s nepriaznivým zdravotným stavom do zdravotného
strediska v rámci obce Nitrianske Pravno a priľahlých častí Solka a Vyšehradné, prípadne do zdravotných stredísk v Prievidzi a nemocnice v Bojniciach.

Papierová verzia

Dotazník si môžete stiahnuť a vytlačiť z priloženého súboru.

Dotazník nájdete aj v Pravnianskych zvestiach č. 4/2017 a č. 5/2017

Vyplnený anketový lístok vhoďte prosím do schránky na obecnom úrade v Nitrianskom Pravne, prípadne ho odovzdajte pracovníkom obecného úradu. 

Elektronická verzia
(Prosíme vyplniť len občanov Nitr.Pravna, Solky a Vyšehradného! Občania iných obcí prosím nevypĺňajte, aby sme nedostali skreslené výsledky prieskumu záujmu. Ďakujeme za pochopenie)

 

 


 
 


Predpoveď počasia

dnes je: 23.9.2018

meniny má: Zdenka

Za obsah zodpovedá
Obec Nitrianske Pravno

webygroup
ÚvodÚvodná stránka