Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4 Prechod na navigáciu Hlavné menu 5 Prechod na navigáciu Hlavné menu 6

Futbalový oddiel

2.9.2017 :: Futbalšaráda

FO MTJ Nitrianske Pravno usporiadal pre svojich mládežníckych členov a priateľov futbalu športovo-súťažnú akciu pod názvom "FUTBALŠARÁDA". Uskutočnila sa v sobotu 2.9.2017 od 16hod. na futbalovom ihrisku.

Do 30 malých futbalistov si zmeralo svoje futbalové schopnosti proti svojim rodičom. Zápas sa odohrával na hlavnom ihrisku na zmenšenej ploche v 5-členných družstvách, ktoré sa striedali v 3-minútových intervaloch. Každé žiacke družstvo "dirigoval" jeden z trénerov /Áč Ľuboš ml., Pročka, Klajber/. Rozhodcom stretnutia bol p.Dzian.

Nadšený výkon žiačikov nestačil na mužstvo rodičov vedené našim hráčom mužov - Paľom Valkom.

Výsledok 8 : 5 v prospech rodičov po 50 minútach zachraňovali v nadstavenom čase tréneri, keď  za 20 minút strhli víťazstvo na stranu "mládežníkov" v pomere 12 :9.

Vyvrcholením "Futbalšarády" bola súťaž v strelbe z 11m kopov o "Majstra penált Nitrianskeho Pravna". 17 účastníkov sa pobilo o prvenstvo. V 5-kolovom rozstrele bol najúspešnejší Patrik Sekerka, hráč dorastu hornej Nitry v Prievidzi. Tešiť nás môže fakt, že Paťo je pravňan a v konkurencii skúsenejších strelcov, hráčov mužstva Nitrianskeho Pravna Michala Jamricha a Patrika Adamčeka mal najväčšiu istotu na nohe. Svätyňu hájil brankár mužov Pravna Lukáš Poliak, ktorý sa blysol nejedným efektívnym zákrokom. Ešte raz, Seky blahoželáme!

V studenšom a veternom popoludní dobre "padol" horúci guláš pripravený manželmi Štálnikovcami. O vylepšenie atmosféry reprodukovanou hudbou sa postaral dídžej Roman Domanik.

Zástupcovia FO MTJ Nitrianske Pravno chcú, aby sa takéto stretnutia členov FO a priaznivcov, stali tradíciou, ktorá prispeje k zlepšeniu vzťahu a záujmu o život a činnosť FO.