Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4 Prechod na navigáciu Hlavné menu 5 Prechod na navigáciu Hlavné menu 6

Materská škola

Materská škola Nitrianske Pravno

MŠ

Spojená škola - Základná škola s materskou školou - Grundschule mit Kindergarten

Materská škola Nitrianske Pravno
Hviezdoslavova 1, 972 13 Nitrianske Pravno

tel: 046/5446321
email: msnitr.pravno@gmail.com
web: http://msnitrianskepravno.edupage.org

MŠ - Vstup MŠ - Ihrisko MŠ - Pavilón Interiér MŠ - Interiér Hračky v triedach Pestrofarebné skrinky na oblečenie Trieda Triedy Triedy Oddychovňa

 


 

14.11.2017 :: Vystúpenie sokoliarov

Vystúpenie sokoliarovDňa 14.11.2017 do našej materskej školy zavítala veľmi vzácna návšteva. Prišla nás pozrieť sokoliarska skupina Aquila z Bojníc. Sokoliarske vystúpenie s dravcami , bolo pre deti , aj pre pani učiteľky, dych berúcim zážitkom. Dravce ktoré nám sokoliari predstavili, mali detičky možnosť obzrieť si z blízka, dokonca ich pohladkať, či odfotiť sa s nimi.

Sokoliari nám povedali množstvo informácií o týchto dravcoch, taktiež , že im pomáhajú , zachraňujú ich a neskôr znova vypúšťajú do voľnej prírody. Detičky mali možnosť prísť do kontaktu a dozvedieť sa viac informácií o dravcoch , ako napríklad: Myšiaka, Plamienky driemavej, Výra skalného či Orla skalného.

Pán sokoliar Jozef Tomík, si pre deti pripravil aj súťaž .Kto si zapamätal čo to z informácií o vtáčikoch a vedel odpovedať na otázky, vyhral pierko z niektorých dravcov. Za vystúpenie sokoliarom veľmi pekne ďakujeme a tešíme sa nabudúce.


 


Predpoveď počasia

dnes je: 20.10.2018

meniny má: Vendelín

Za obsah zodpovedá
Obec Nitrianske Pravno

webygroup
ÚvodÚvodná stránka